Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati de martie-aprilie 2011(55)


Recommended Posts

buna drage;lor

 

o duminica frumoasa si placuta va uram si noi

am fost la impartasit si acum ma pun sa le dau ceva de papa

apooi poate iesim la plimbare desi imi e greu ca mi-a iesit aseara o batatura adanca

si mi-e greu sa pasesc acum

chiar voua vi s-a intamplat sa va cada o batatura?

sau dupa ce ati scos una ce ati pus p[este pielea de acolo?

eu am pus betadina

si sper sa merg maine pana la medic

ca tre sa ajung si cu antonia la oftalmolog

mi se pare ca la antonia e multttttttt mai bine

inca mai e inflamata da nu asa de tare

va pupacimmmmmmmm

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara!

Noi din pacate tot bolnavi. Sotul meu de data asta si soacra. Am reusit sa plimbam boala asta rau de tot. Cred ca nu o mai duc pe Ioana la gradi pana pe la sf lui ianuarie ca vin sarbatorile si as vrea sa respir si eu putin... Altfel cred ca o iau razna cu atatea nopti nedormite.

In rest astea mici sanatoase si ma bucur tare. Vinerea ce vine este ziua Ruxandrei si i-am promis petrecere in pijamale cu 5 prietene la noi si acum stabilim detaliile.

Cami ma bucur ca e mai bine Antinia si bine ca nu a luat si Petra, poate nu mai ia sa scspati si voi .

Mary hai ca usor, usor se apropie. Si eu ma bucuram cand gravi fiind msi luam cate ceva Ioanei:))

Fetelor stiti vreo reteta buna de tort? Nu stiu daca sa ma bag sa fac sau sa cumpar...

Va pup pe toate si o saptamana usoara va doresc!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello

 

am intrat sa va salut

cami, cum a fost la dr cu Antonia? e ok?

 

criss, miki e maestra in torturi, intr-o perioada facea mereu . Poate intra si-ti da o idee.

 

noi suntem ok, copii ok, o singura suparare am: se pare ca serbarile de Craciun ale copiilor vor fi in acelasi timp [batcap] [batcap] eu ce fac? cum ma rup in doua? [q] [q]

 

de ce ti-e frica de aia nu scapi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce faceti, fetelor?

 

azi n-a dat nimeni cafeaua? na haideti la un ceai cu biscuiti [:D]

 

Yvy ooff saracuta Larisa. sper ca este bine acum cu manuta [pup]. bine ca macar Bogdan este cumintel [:D] ce comica a fost Larisa, ti-a dat replica [:-)))] nu te doare capu', ti se pare tie [:D]

 

Somleac cum hemoragie/ ce-ai patit? esti bine acum?

 

Madutza oaaa cate minciunele zice si Anastasia...[:D]  cred ca este o perioada cand incearca sa vada daca le merge sau nu.

 

Mary cred ca super dulce combinezonul [olala] ce bine ca nu se cere in brate buburuza, bravo ca este intelegatoare [pup]

 

cami sper ca este bine Antonia, inca n-am citit tot...

 

merg sa vad ce-ati mai scris.

 

va [pup] pe toate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hop si eu ..mai  ceva ca o cucuvea...da am baut azi 3 cafele...2 asa ca am vurut..una mai mult sa nu refuz asera la sedinta copiilo...meru ne serbesc doamnele cu cafea

 

fetele cu fb vedeti ca am pus niste pozici pe fluturasi cu jucariile...nu s toate..la unele le-am facut eu poze acum ca le-am avut sa le arat la gradi pt cadoul de craciun....le-am lusat niste figurine zane la fetite si un transformers la baietei........da ce shou a fost..nah....e naspa cu banii....unii nu au terminat cu fondul clasei..sunt restanti la consumabile ..ei problem nenica....si cand au mai auzit sa inchirieze si mos...hi hi...si pe bani grei...

 

mada naspa cu serbarile in acelasi timp....m ai intristat si pe mine...nu poti vb sa schimbati

noi facem pe 10 cica dam tonul...ca s-a tras bilet intre cele 5 grupe mici....

fetele si noi racite..eu sunt varza...anna am dus -o la orl si cica e diar cu mucii....ii fac aerosoli cu gentamicina fluimucil si ser...5 zile....ieri nu am mers la gradi..cred ca nici azi...si ma tine din treburile mele.....

 

off nu mai stau ca m-a luat cu frig....va pupacesc..dar asa virtual sa nu va dau virusi

sanatate la cine mai e bolnavior

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele

 

am trecut sa va salut

sa va las un ness tareeeeeeeeeeeee

ca azi am inspectie si de aia nu am fost la apel am avut de pus la punct multe hartii pe care nu le mai aveam de 5 ani

asta e

 

mada si eu zic sa vb cumva

acu se mai poate schimba ceva

mai tarziu e mai greu

 

fetelor si eu sunt suparata

conjunctivita cred ca a trecut

a ramas salazionul

care vad ca nu mai dispare

dar sunt necajita ca de 2 zile antonia are niste frisoane

da fara nici un alt simptom

fara febra

si nu sunt prea bune

ma sperii de numa

brrrrrr

mai astept si azi si apoi mergem la medic

sper sa nu fie ceva de la creier

sau de la altele

offfffffffff

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de cafea Cami,

 

eu am fost plecata la Cluj, m-am intors ieri rupta si ragusita de nu pot vorbi.

 

Sambata am scris un mesaj lung si frumos care vad acum ca nu apare, deci s-a dus la altii.

 

Cami, vezi ca frisoane pot aparea si de la anemie, cum sta Antonia cu Fe.

 

Mada si eu zic sa mergi sa vorbesti, la una dintre gradinite trebuie sa gasesti intelegere. Nu se poate sa lipsesti de la serbarea nici unuia dintre copii. Eu am paiti de mai multe ori si am reusit de s-a schimbat serbarea unuia sa fie bine.

 

Cris, daca ar fi dupa mine eu as cumpara, ca nu ma pricep la prajituri in general, da mai la torturi sa iasa si aspectuos.

 

Doamne Mary ce-mi mai placea si mie sa cumpar lucrusoare pentru bebici. Cand am fost insarcinata cu Ilinca m-am scapat in Mall cat l-am asteptat pe Alex la bazin si am venit fara salar acasa. Barbatu saracu a zis ca ma leaga cu lesa, dar na m-a inteles ca dupa 3 baieti aveam si eu ocazia sa ma slobozesc in dragalasenii.

 

Deea cum stai cu culoarea?

 

Roxi n-am paiti nimic deosebit, eram la ciclu si probabil am racit ca altfel nu-mi explic. Mi-am revenit repede. [flo2]

 

Va pupic, ma bag la munci.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cami ms de nesss..pe gustul meu

off cu Antonia...vezi ca somleac are dreptate...daca I-ai  da 10 zile osteocare ce zici...e CA mG ,Zn si D3

Somleac stau fain cu culoarea..dupa 2 spalari s-a uniformizat ff frumi ..varfurile sunt mai inchise ...un roscat -visina putedra....da toata lumea zice ca m-am decapat de buna voie si cica asa e cu transformarea asta:))))))....

 

sunt cu stresulici acasa..vrea poze....ma duc s-o pozez un pic...pup

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...