Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati de martie-aprilie 2011(55)


Recommended Posts

neata', fetelor!

 

ce faceti? haideti la o cafeluta fierbinte si aromata cu un praf de scortisoara [cafea] [cafea] [cafea] [cafea]

 

Cami, ma bucur ca ati fost la dr. ma gandeam ca vii mai lamurita... [:-@] ti-a zis sa faceti ceva analize? totusi, daca dr a zis ca-i bine...ma gandesc ca vedea el ceva daca era, nu?

 

Yvy, la ora aia nu dormeai? [:D] ce mai face Larisa? a terminat cu crizele? [:D]

 

Deea, dar de ce n-o mai lasi cu pampers noaptea? se vede ca inca nu este pregatita. cand este gata sa scape de el, rar mai face pe ea, asa auzisem si eu....

eu prefer s-o mai las pe Anastasia cu pampers noaptea tocmai din acest motiv....ca face la pisu.....inca face mult si n-am chef sa ma tot tresesc noaptea cu ea uda [soricel]

 

acum mi-am amintit ca nu v-am zis ceva important....face caca la olita [pk] de vreo saptamana jumate, asa. sta pe olita cu o jucarie, o carte, tabla de desenat si face. apoi se uita sa vada ce culoare este [:D] odata a zis ca 'uite ce caca albastru' [:-)))] n-a mai facut deloc pe ea ca zice ca miroase urat si se murdareste [:D]

 

Cris2ioana ce super...petrecere in pijama [il]  cred ca s-au distrat super [8D] buburuza mica a stat si ea? [:D]

as pune poza si aici dar zi-mi cand esti pe felie ca nu vreau s-o las...ma vezi apoi o sterg repede [:D]

 

va [pup] pe toate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cris ai email....

Yvi si eu vreau sa vb cu tine:)))))

cine mai vrea sa vada jucariile sa lasa adresa de email....

mada tu ai apucat sa le vezi?....

fetele sunt tot pe graba....azi asa m-am ebnervat ca am venit de la grada la 12.30....nu mai avea educatoiarea mnimc....servetele umede...pahare sapun....cu tipa care merg la cumparaturi nu m-am intalnit I-am zis la educatoare de ce nu m-a sunat ca le trimeteam pe altcineva....eu fiind bolnava nu am mai dus-o saptamna trecuta pe |A la gradi.....la care ea...da nu am telefonul dvs. puii mei..dar daca pateste ceva copilul cum ma suni....bai asa m-am enervate si m-am dus pe jos si am luat consumabilele astea....cred ca-I ofticata ca nu are ea banii pe mana sa comande ea....ca si asa avea un fix sa comandam de la unu care are astea scumpe din punctual meu de vedere...dar asta e....

 

pup fetele.....sper saptamna asta sa vb mai mult cu voi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello

 

sapt trecuta am fost blocata cu serviciul, stat peste program zilnic, lucrat sambata..acum gata tb sa-mi revin

s-au strans multe de facut in casa

 

deea, te sun maine, sa vad cum/cand ajung in zona ta. Ai reusit sa-mi rezervi elefantelul?

 

cami, cum mai e antonia? am vazut poze pe fb, frumoase foc fetele [pup]

 

roxy, eu nu mai stiu sa intru pe picassa  sa te vad [ups]

 

v-am citit din urma dar nu mai retin, fug s atermin de strans prin casa si la nani

 

somn usor!

 

ps: v-am spus ca serbarile copiilor chiar sunt in aceeasi zi? [batcap] [batcap] [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata', fetelor!

 

am venit si eu la cafea.

 

Cris2ioana iti trimit PM imediat [pup]

 

ziki hai si scrie-ne, unde ai fugit?

 

MsBB vad ca nici nu nu mai vrei sa vii pe la noi. ce faceti? [pup]

 

Somleac voi? [pup]

 

Madutza cum nu mai stii sa intrii pe picassa? [alcool]  iti trimit PM si tie, cand ai timp.... ce nasol ca ai lucrat asa, asta m-ar enerva cel mai tare, sa mai stau si peste program dupa ce ca stau 8 ore aici [batcap] 

vreau un job de 4 ore platit dublu [insomnia] sa plec de acaas la 10 si sa vin la 14 [nebu]

Cami cum sunteti?

 

[pup] [pup] [pup] [pup] [pup] toate mamicile si fluturasii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ziua buna!!!!

intre o ciorba de perisoare si niste chiftelute cu sos am zis sa va salut si pe voi

Roxy nici eu nu am mai putut intra pe picasa/...nu stiu de ce parca sa-a schimbat ceva pe acolo....oricum nu mi-a mai recunoscut contul..poate faci un pustiu de bine si imi dai si mie cont+parola....sa te vada si okiu meu satena

eu nu am poze cu noua freza....si nici chef sa fac poze....am avut 3 guguloaie de cosuri pe fata ca inca sunt vanata...

acum tot vroiam sa nu ma prinda serbarea lui fimea asa pestrita ,da tare imi e ca asa v-a fi...cu cm ul asta ciudat...luna trecut mi-a venit de 2 ori ....s-a terminat pe 4 si mi-a venit pe 26....acum vad ca am facut monstrii astia pe fata dar nu am alte semene....

 

am vb cu Cris asera...ce placuta e la voce...si ce galagie si la ea..la fel ca la mine....hi hi....

 

a,Anastasia bravo puiule pentru kk la olita....doar esti fetia mare....
roxy eu nici nu vreau sa aud, sa ma intorc la pampi....doamne fereste....pai se obisnuieste asa si la somnul de la pranz de la gradi ce facem....cred ca au fost acidente asa ca doarme perea profund de oboseala sau acum de la aerius....stiu pentru ce e siropul asta ,dar cred ca ce contine o si ''anesteziaza'' putin ca de martia trecuta doarme tun..fara foit....

 

Cami cum mai e Antonia... intereseaza te cand faci analizele sa faci unele mai amanuntite la CA,FE,MG....nu cele uzuale....mereu intru aici sa te citesc cu vesti despre fata...m-ai ingrijorat tare  ....

v-am vazut pe fb...sunteti niste frumoase....fetele asa dulci....va invidiez pe rochia rosie....vrem si noi pt serbare....trebuie sa  o iau si eu din loc sa ii caut annei

 

Yvi ce mai faci...faceti serbare...ce zice L?

noi am primit ieri poiezia ..sunt 2 +11 randuri..sa lesin cand am vazut..I-am zis la educatoare ca nu-I prea mare ...si mi-a zis ca pe cele mari le-a impartit copiilor care vorbesc ....spaga noastra daca A trancane :))))).....a fos rasu rasului asera cand am incercat sa o invatam strofa cea mica.....in prima faza imi cam pierdusem rabdarea ca nu vroia sa zica nimic dupa mine.inventa ea cuvinte....imi e frica ca nu o sa vrea sa le invete ,ca-I asa capoasa....da am tot trancanit eu ...si intr-un final a zis-o si ea de 2 ori dupa mine....o iesi ceva..acum adta e..suntem mici...ne iarta mosu....

 

Mada ne-ai mai zis despre serbari..nasol..imi pare rau...asta e ca nu sunt in aceesi cladire.....voi cum stati cu pieziile?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...