Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fluturasi minunati de martie-aprilie 2011(55)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Roxy tu parca ma intrebai cum e cu hartia/servetele de la gradi

pai initial ar fi trebuit sa aducem noi....1 sticla de spirt,1 sapun lichid,1 rola sau 2 mici hartie de bucatarie...1 pachet de servetele umede 1 set pahare set din cele mici de 50 buc. si nu mai stiu ce....tuturor ni s-a partu mult...pai 24 de sapunuri,24 de sticle de spirt ..etc....asa ca am hotarat sa punem cate 15 lei pe luna si sa luam la comun..asa ne costa si mai putin.....am luat multe in septembria..acum completam una alta....e mai bine asa ca se foloseste acelasi fel de haartie igienica, de servete etc....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deea iti trimit PM imediat.

cu pampersul....noi la somnul de pranz nu mai avem de mult si nici nu face decat foarte rar se mai intampla sa scape. dar noaptea inca da pentru ca vad eu ca nu este pregatita...pai sa tot stau sa schimb lenjeria zi de zi, sa ma trezesc noapte de noapte? [alcool]  poate daca as sta si eu acasa as incerca, ca altfel m-as duce praf de obosita la servici si plina de nervi [:D]

este mult mai bine asa sa puneti bani. pai cum sa duca fiecare atatea? faceti stoc la gradi, 24 de bucati din fiecare [alcool]  sigur ar intra si ea in ele, nu? [:D]

 

cu cosurile....ceva hormonal este sigur. eu n-am avut deloc cosuri insa dupa ce am intarcat si mi-a venit au inceput sa-mi mai apara si mie ici colo cate unul. nu stiu exact de ce [batcap]  dar ma disperaaaa....mai ales cand iese cate unul dureros.

te sfatuiesc sa nu le faci nimic, nimic. o sa ti se faca urate, ramane semn. lasa-le sa se treaca de la sine, da-le cu spirt, cu scuipat, cu pipi.....nu le da cu porcarii de creme.

in afara de unul din ala in piele pe care l-am zgandarit [soricel]  nu mi-a ramas nici un semn pentru ca nu le-am stors, nu le-am zgandarit. cu ala m-am lamurit ca nu face bine sa umblam la ele. cum n-am mai umblat, cum n-a mai ramas nici un semn si s-au trecut frumos.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxy ms mult!!Am intrat si vazut poze minunate!Eu cred ca iti sta ff bine... Ce-i drept nu te-am vazut cu alta culoare dar e ff ok culoarea asta si dc nu mai tb sa te vopsesti cu atat mai bine!!Eu nu m-am vopsit niciodata.

Diseara voi incerca sa imi fac si eu un album acolo dc este ok cu voi.. Sa pun si eu poze cu fetele:))

Deea si tu esti extraordinara si iti multumesc inca o data pentru tot ajutorul!!!!

La noi la gradi au copii canute la dulapior.Nu luam pahare de plastic. Apa e 8ron/luna..altceva lunar nu platim inafara banilor pt mancare 14 ron/zi.

Am mai dat la inceput 250ron pt scaune, jucarii, rechizite si consumabile.

Somelac sa nu fie vorba despre vreun inceput de viroza ceva.. Ai grija de tine!

Va pup si incerc sa intru diseara.. Poate reusesc sa pun si poze pe picassa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris2ioana eram blonda inainte [:D] nu te-ai vopsit niciodata? super [pk] nici eu nu mai vreau. este asa de bine acum ca am scapat de grija asta.

inainte trebuia sa ma vopsesc des ca se vedeau radacinile....chiar ma saturasem de treaba asta si nici blondul nu-l mai suportam...parca si pe strada cand vad acum asa spalacite mi se par... eu care eram innebunita inainte dupa blond acum sa nu-l mai vad [clo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna feteleeeeeeeeee

 

scuze ca nu am ma intrat da nu am avut vreme

intai si intai va servesc cu o felie de tort de postttttt si cu sucuri de care vrea fiecare ca e ziua sotului meu dejas ca e trecut de 12 noaptea

sa imi traiasca si sa fie sanatos ca fericit il facem noi

 

pe de alta parte antonia tot mai e cu frisoane

incerc sa nu ma ingrijorez f tare desi cred ca ar trebui sa o fac

 

deocamdata de marti pana vineri parca nu pot gandi deoarece sunt tare rau prinsa cu scoala ca in ianuarie-februarie iar ne calca inspectiile deci acte multeeeeee

 

asa ca astept sa se termine saptamana sa merg lunea viitoare la analize asta daca nu va ninge pt ca eu nu conduc pe ninsoare

urasc vremea asta

urasc sa ninga tocmai din lipsa mobilitatii cu masina

nu am de unde sa iau taxi

deci tre sa stau acasa in caz de ceva

 

mai rau ca antonia mi-a mai facut iar cu sange si ma intristez iar si iar

ca numai de din astea apar

petra mi-a mai facut si ea o criza cu inimioara pt prima data când zice

brrrrrrrrrrrr

nici nu vrea sa ma mai gandesc

 

va multumesc ca imi sunteti alaturi

si o voi suna pe yvy când gasesc ceva timp liber

o zi usoara azi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza,

 

poftiti de cafea , ceai ce doriti ca e frig si ninge .

 

Au tras ai mei o bataie cu zapada de dimineatza de la 7. Ilinca a ajuns vesela la gradi cu ochelarii de ski pe ochi. Pacat ca nu i-am facut o poza.

 

Miki, Ivi, Mary Strumph, Delia? poftiti la raport.

 

Cami imi pare rau ca nu esti linistita cu sanatatea fetelor. Cum pot sa te ajut? Am vazut poze superbe cu voi pe fb. Si nu in ultimul rand sanatate si putere sotului sa faca fata la 3 muieri.

 

Roxi te rog sa-mi trimiti si mie contul si parola de picasa ca nu le mai stiu.

 

Ieri am avut sedinta la gradi relativ la cadourile de craciun. Copii vor primi o carte cu puzle si doamnele ceva cos cu bunatati. Am decartat doar 25 lei.

 

Deea am recuperat carnetul de 2 saptamani. Acum pot sa marturisesc ca am condus si fara carnet aproape zilnic. Asa ca acum imi lipseste adrenalina, ma simt asa de relaxata la volan, fara stresul ca acuma ma opreste.

Si Ilinca a primit poezie de la gradi, dar nu ma lasa nici sa i-o citesc ca  zice ca nu-i a ei.

 

Va pupacesc, ma bag la lucru.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata' , fetelor!

 

am venit sa beau cafeaua cu voi [biz]

 

Cami nu cu vestile astea te asteptam...multa sanatate va doresc [pup] dar Petra ce criza a facut? cum s-a manifestat draguta? cu Antonia neaparat sa mergi la analize sa-i faci tot ce se poate...sa te linistesti. poate nu-i nimic grav. dar ea cum este? mananca la fel de bine, este vesela, este ca de obicei?

La multi ani, sotului! sa fie sanatos si sa fiti fericiti impreuna!

 

Deea ....ness? [mai] cafeaua este mult mai buna. chiar, de ce nu bei cafea?

 

Somleac si la noi a nins [pk]  Anastasia a sarit direct pe geam dimineata, asa bucuroasa. a asteptat-o nerabdatoare pe buni s-ai spuna ca a venit iarna [:D]  si sa-i dea cizmulitele noi de zapada [:D]

 

nu stiu cum sunt buburuzele voastre dar Anastasia este innebunita cu hainele, papucii... [alcool]  ii place sa aibe mereu ceva nou, sa se imbrace, sa se oglindeasca....[:D]

 

[pup] [pup] [pup] [pup] [pup] toate mamicile si fluturasii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...