Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fluturasi minunati de martie-aprilie 2011(55)


Recommended Posts

cris ma bucur ca ti-a placut jucaria....despe graba ce sa zic..eu ma simteam aiurea ca nu am plecat la fix ....am zis lasaca ajung imediat cu ala de si 15....numai ca un autobuz dragut avrut sa nu ne vedem si noi 2-3 minute ...asta e...altadata ...asa ma-m ofticat ca ,cum m-am urcat in autobus nu am mers o statie ca am inceput mesul melcului...nu ca nu mi-ar fi cunoscut dar imi era rusine ca va incurc pe voi....apoi nu mi-a mai venit sa sun....credeam ca ati trecut ..ca intrasem in profi sa platesc 2 facturi....cans sa ies vad un ford mc ca oprese..am fugit asa spre oamenii aia de au grezut ca sunt dusa....ca apoi cand ati venit voi nici nu m-am uitat atenta la masina....dupa ce ati trecut de mine te-am recunoscut cat de cat pe tine......

mesajul l-am vazut si eu ff tarziu...ca am plecat de la gradi lasoacra si apoi ne-a luat sotul...si pe la 22 am vazut

voi ce ati facut...cu folos?

 

a, ma intrebai de ani...hi hi..baba-tanara:)))))) ...38 de ani....ma amuzi..ti se parea ca arat bine....dupa noapte nedormita si o mie de nervi la shoping dimineata?sincer am vazut ca mi-ai aruncat o privire asa...dar am zis ca te-I uitat ca cizmele mele de cauciuc....insa fara ele nu razbat pe strada...nu am canal si e apa dintro bordur-n alta..plus in prelungire muncesc niste dorei si au sapat ceva de e noroiul pana la gat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata pe la pranz!!

Dau eu cafeaua astazi desi nu stiu daca mai serveste cineva la ora asta.. Poate un capuccino?

Deea am remarcat eu si cizmele:)) sunt ff dragute, de pustoaica asa:)) si eu vreau unele colorate asa. De unde le-ai luat?

Asa si asa am rezolvatca tot la ce vazusem deja ne-a ramas sufletul, acum banii sa ii avem ca suntem cam hotarati.

De ce nu au dormit cu o noapte inainte?Sunteti bine sanatosi?

Pup fetele si revin pe seara!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Cris!!!!

LA MULTI ANI si din partea noastra pentru Andreea si Rares ...Andrei al lui Mada...Edu Andrei de ally...Alli scz da am uitat azi cand v-am raspuns pe fb...paff si cine mai eee...

fetele mai continuati voi lista ca sigur am scapat pe cineva

 

noi acasica nu ne sarbatorim cu musafiri..asa intre noi cu un suc si o praji si vreau sa fac si placinta de dovleac.

1.vreau sa scapt de el ca mi-a zis mama sa golim macar un sertat de congelator ca ei vor sa taie porcii

2. tot am in cap o reteta de foaie de placinta ff buna sfaramiciasa asa..sa vad daca si mie imi iese la fel ,ca am mancat la cineva si mi-a fost rusine sa cer reteta ...doar din ce mi-a zis asa verbal

 

si pe sera as vrea o mica manechiureala...dar pana atunci sa adoarma stresulici ,ca nici sa mance nu a vrut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

La multi ani cu intarziere la toti si toate ce poarta numele sfantului Apostol Andrei!!!

Eu am fost la eco dar nu am apucat sa scriu ca iar nu mi-a mers netul [bang] [bang] .

Bebe e bine, nu mai are circulara de cordon, sa pozitionat deja de iesire cu capul in jos, si are 1300, e un grasun, doctorita imi spune ca eu sunt cam slaba si daca mananc [:D] [:D] ohooo daca ar sti ea cat mananc [panda]  [:-)))]  [:-)))]  am luat 7 kg pana acum deci  nici mult nici putin.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelorrrrrrrr

 

ce putina lume prin zona

eu am lipsit motivat

am bagat treaba la greu ca stiam ca vor fi doua zile de stat

si sambata si duminica am facut subiecte de teste si teze

azi iar munca prin casa

si maine merg la analize sa vedem daca s-au deblocat conturile

si apoi multaaaaaaaaaa scoalaaaaaaaaa

 

asa ca am trecut putin macar sa va vad virtual

 

ati inceput sa luati din cadouri?

ca mai e putin?

 

LA MULTI ANI ZIC SI EU CU INTARZIERE TUTUROR  ANDREELOR, ANDRELOR SI ANDREILOR

SA FITI SANATOSI SI TOT CE VA DORITIIIIIIIIIIIII

DRAGA MEA SURIOARA AILED SA ITI FIE SANATOASA FATA SI FERICITA

SI TU SA TE BUCURI CAT MAI MULTA VREME DE EA

VA IMBRATISEZ

 

MADA LA MULTI ANI LUI CRISTIIIIIIIIIII

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...