Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati de martie-aprilie 2011(55)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Strumph macar pe ceva am cazut si noi deacord, cu justificarea...nu mai zic nimic cs iar mi-ai rastalmacit cuvintele si n-am nevoie sa-mi spuna altcineva prioritatile mele intre buda si altceva..ai luat iar motamo cuvintele si esenta nu...si nu,nu socializez si nu comentez la poze pe fb, mi se pare prea expusa toata treaba si din fire sunt altfel, nu fac chestii din complezenta si vorbele pt mine sunt mai putin importante prefer faptele..iar comparatia cu alte mame pe bune nu-si are locul, fiecare avem greutatile pe care le putem duce, le-am ales sau ni s-au dat...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

Am ajuns si eu acasa dupa o zi ff grea si ma simt extrem de epuizata si rau... Cred ca ma cam paste o raceala ca ma dor toate..

Dati-mi si mie ceva idei va rog, ce sa mai gatesc ca ale mele sunt maxim de mofturoase.. Ar manca doar cartofi si supa cu galuste dc s-ar putea...

Va pup pe toate, din pacate in seara asta nu sunt in stare sa scriu mai mult... Mai mult sa va salut am trecut:))

Noapte buna si vise frumoase!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fete, poftiti la cafea.

 

Unde ati disparut iara? Ce-i cu absenteismul asta?

 

Pfuii si eu am avut o zi criminala ieri cu munca multa , inclusiv hamaleala, de la 5 dimineatza pana la 5 dupamasa am fost la foc automat. Apoi am umblat prin oras sa cumpar cadou pentru Matia ca maine e ziua lui si m-am stresat rau ca n-am gasit nimic sa-mi placa si ce mi-ar mai fi placut era prea scump. Nu sunt dispusa sa dau o gramada de bani pe o jucarie cu care se joaca cateva zile si apoi nu mai reprezinta nimic, decat ca-mi face mi-e nervi cand fac curatenie.

 

Vreau sa va fac o dedicatie dar nu stiu daca-mi iese din punct de vedere tehnic. Mie mi-a placut tare mult cantecelul asta.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Zx1WXKWXEyk

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

superba melodia..

 

eu zilele astea nu prea pot intra, sunt iar singura cu ei ca sotul nu e in tara..am ba kineto, ba dentist, ba doctori, ba cautat costume..si toate de la 6 seara incolo [batcap] ajung franta acasa..

nici nu prea sunt in forma, as boci intruna, abia ma stapanesc la servici... sfarsitul de oct e f f trist pt mine, mi-e dor de ingerasul nostru, ar fi implinit 6 ani..

 

am sa revin sper spre weekend incolo..

 

pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki hai ca m-ai facut sa dau apa la soricei

multe multe multe imbratisari draguta mea

lasa ca puiul taiu este sigur bine acolo unde este

ei sunt ingeri din start

si plang pt ca ieri intr-un ziar pt prima data aqm vazut o poza cu doin copii avortati

doamne crunt crunt ca se intampla atatea nedreptati

copii aceia aveau deja fata frumoasa conturata

gurita, buzele, mainile

unul avea o parte din cap lipsa altul o parte din corp

groaznica imagine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki spor la treburile pe care le ai de facut

 

cris m-am uitat si eu pe un site si am vazut papusile

sunt cam scumpe da poate iau pe bucati ca nu voi avea toti banii odata

sunt foarte ieftine in londra

daca livrau si in romania era super ... ma refer daca puteam comanda direct noi pe net

da tot voi lua cate ceva

mi-au placut  multe chestii

chiar si pijamalutele

si lenjeriile

sunt dragute si cateva rochitele

oricum multumesc mult de idee

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...