Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

De unde va inspirati ptr tinute?


ilenutza

Recommended Posts

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

In general magazinele au pt sezonul respectiv ceea ce se poarta. Adica ce a fost la moda sezonul trecut gasesti acum la reducere. 

Nu stiu de HM pt ca eu nu prea am gasit mai nimic acolo care sa mi se potriveasca. Stilului meu. 

Cand vreau sa mai cumpar cate ceva...sa mai schimb ceva ma duc direct in mall la magazinele pe care deja le stiu. 

Ma mai duc si in unirii dar mai rar. In general pt vreo rochie de seara sau mai stiu eu ce. 

Dar eu nu prea sunt cu moda... la moda e ce imi place mie, mi se potriveste, dintr-un magazin  [:)]

Acum nu imi vine decat steilmann in cap dar mai e si zara si altele. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ilenutza, ce tip de tinute vrei ?

pentru ca una e sa te imbraci de obicei casual / sport, alta e sa porti zilnic tinute bussines sau smart-casual.

la steilman am vazut si eu tinute frumoase, asortate, insa mi se par prea scumpe. sub 100 euro (ma rog, echivalentul in lei) nu gasesti nici-o piesa vestimentara.

mai poti gasi tinute frumoase in mall baneasa, la peek & kloppenburg, sunt cateva branduri care au lucruri frumoase (christian berg, betty barclay, tom tailor) dar si cu preturi pe masura...depinde ce buget ti-ai propus sa aloci pentru innoirea garderobei...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu ma inspir de peste tot. Anul asta mi-a placut tare mult catalogul H&M nemtesc, de acolo mi-am cumparat cateva chestii.

Xio, sa nu cumperi online de la H&M ca sint mai scumpe.

 

De exemplu pe site o pereche de blugi erau £24.99 si in magazine i-am cumparat cu £19.99.

Aici adauga la pret daca cumperi online.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa fac asa ceva ca eu trebuie sa probez :)))))) am vazut catalogul la o versioara, mi-au placut cateva tinute, am ochit blugii pe care ii voiam si m-am dus la H&M. Oricum la pantaloni eu incerc mai multe modele si mai multe numere  :)))

Dar nu stiam ca pe site sunt mai scumpe.....cele care sunt la oferta in magazin nu sunt si pe site?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...