Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poseta si pozitia ei


Recommended Posts

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

nici eu nu pun poseta pe jos, stiu cata mizerie/microbi pot exista pe cm patrat :-)).

am in permanenta in geanta acel dispozitiv de agatat geanta pe marginea mesei, e perfect. suportul pe care il am eu este pliabil (ca in poza atasata), exista si unele fixe.

http://www.google.ro/imgres?hl=ro&biw=1280&bih=875&tbm=isch&tbnid=MAfhNExrMvyupM:&imgrefurl=http://www.laredoute.ro/info/cadouri/agatatoare_pentru_geanta.html&docid=r31fn38en0QRuM&imgurl=http://www.laredoute.ro/shopImages/cadouri/45-Agatatoare-S-110.jpg&w=305&h=240&ei=0hVuUuvxGuW04AT3vYGYDA&zoom=1&iact=hc&vpx=598&vpy=155&dur=3234&hovh=192&hovw=244&tx=117&ty=141&page=1&tbnh=140&tbnw=178&start=0&ndsp=38&ved=1t:429,r:34,s:0,i:188

 

 

la restaurante, terase, locuri publice sa zic asa, nu o las niciodata agatata de spatarul scaunului sau pe scaun in spatele meu, devine o tentatie pentru hoti (fosta colega a fost jefuita in acest fel, in restaurantul ikea, acum 5-6 ani).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O  pun pe scaun sau o agat de spatar, in cuier... Nu prea o pun pe jos.

 

Dar daca tot veni vorba de posete...

Ieri a venit o prietena in vizita si i-am aratat 2 noi achizitii. Sunt de marime medie (mie mi se par chiar mari).

Prietena asta a mea mi-a tinut un discurs despre asortarea posetei la inaltime.

Adica eu ar fi trebuit sa-mi iau si mai mari.

 

Am ramas cu gura cascata. Nu mi-a trecut prin cap o astfele de "asortare"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mie mi se pare un pic aiurea poza cu regina, in sensul ca fiul, nepotul si stranepotul sunt in tinuta de interior, iar regina zici ca acum a sosit de pe-afara si n-a avut timp sa-si dea palaria, mantoul si manusile jos. e prea imbracata in comparatie cu restul personajelor din poza.

Toate sint imbracate aproape la fel cum au venit la biserica , nu cu manusi ...dar  ea cica  are un motiv:

 

"The Queen wears gloves while shaking hands, partly for reasons of decorum and partly to avoid contracting infections. Hers are supplied by Genevieve Lawson, whose mother Cornelia James started making gloves for the Queen in 1947."

post-23178-0-24061700-1382957353_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu imi pun  geanta pe jos ...si eu sint atentionata in Romania [:)]

Dar nu ma vad cu cirlig de atirnat geanta pe masa , recunosc mi se pare tare ciudat ...m-ar intreba prietenii daca sint in regula

de ce ? de cate ori am folosit carligul, toate d-nele prezente au fost super-incantate de ingeniozitatea ideii. habar nu aveau ca s-a inventat si ca exista asa ceva.

nu stiu, mie mi se pare foarte practic, geanta nu se vede, sta la loc sigur, nu se murdareste...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...