Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poseta si pozitia ei


Recommended Posts

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • 2 weeks later...

In general o agat de spatarul scaunului sau o pun in spatele meu. Daca e un scaun liber alaturi, o pun pe acel scaun. Am insa cateva genti foarte mari, pe care nu le pot nici agata de spatar, nici pune in spatele meu si pe care, in lipsa de alt loc, le pun pe jos. E drept, nu le-as pune intr-o toaleta ... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prietena asta a mea mi-a tinut un discurs despre asortarea posetei la inaltime.

Adica eu ar fi trebuit sa-mi iau si mai mari.

 

Am ramas cu gura cascata. Nu mi-a trecut prin cap o astfele de "asortare"

Pai spune-mi si mie, ca sa inteleg cum ar trebui.:am 1.58m si 58 kg. Stiam si eu ceva de genul: daca esti prea slaba ,posetele sa nu fie supradimensionate ,ca efectul optic e ca pari si mai slaba. M-a ferit Dumnezeu! Hahaha! Sau daca esti prea dolofana ,o poseta mititica te amplifica,prin contrast.

Dezvolta subiectul ,ca devine interesant!

Stim ca nu se asorteaza cu culoarea pantofilor ,curelei ,restul vestimentatiei.... dar totusi ,cit de varza poti fi?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am 1, 60 m si port posete destul de mari pentru ca pot pune in ele tot ce am nevoie:umbrela, portofel, acte, farduri...etc.Si intotdeauna o asortez cu incaltamintea.Nu pot sub nici o forma sa imi iau pantofi de o culoare si geanta de alta culoare.Si nu inteleg de ce sunt varza daca le asortez ! Adica pot sa iau pantofi albastri si geanta verde, pot sa iau geaca de piele si fusta de matase, dar daca am pantofii si geanta asortate...am sfeclit-o!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si mie imi place sa asortez geanta cu pantofii, nu ma refer aici doar la culoare.

Pt prima oara in viata am purtat adidasi cu geanta din imitatie de piele si cu geaca asortata :)))))

am vazut ca mai nou e la moda s aporti pantaloni d etrening cu geaca de piele, adidasi si geanta casual....ciudat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa comentez poza familiei regale ...frate, generatia reginei este foarte bine conservata

Sotul reginei si fiu-sau zici ca sunt de-o seama. La fel si regina si Camila, aproape de o seama.

 

Doamna cuscra, mama lui Kate arata foarte bine, foarte bine ....Kate de asemenea, surprinzator de frumoasa pt o englezoaica.

 

Cine este tanarul de langa Pipa (parca asa o cheama, nu ? ) ...mai au un frate ???

 

Despre posete eu le agat de scaun ...dar la blugi am un ruxacel mic pe care mereu il pun pe jos.

Aici podeaua este un spatiu folosit cu placere oriunde ...se sta pe jos oriunde nu exista scaune (statia de autobuz, gara, metrou), copiii se joaca pe jos in disperare, la daycare chiar si dorm pe jos, adica pe niste saltelute intinse pe jos. La inceput m-am oripilat si eu, acummi se pare chiar convenabil.

 

Nu stiu ce sa spun de microbi ...banuiesc ca sunt, ca doar nu spala aia strazile cu dezinfectant ....eu zic ca asta cu microbii este o inchipuire. Adica nu moare nimeni si nici nu se imbolnaveste mai tare de la tinutul gentii pe podea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...