Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fusta cu plasa / dantelă Dior haute couture


MElise

Recommended Posts

Mi-au căzut astăzi ochii pe nişte imagini din colecţia Dior haute couture toamna 2013. Recunosc, am o slăbiciune pentru creţiile Dior din ultimele sezoane. Desigur, slăbiciunea rămâne la nivelul de clătit ochii... care mi s-au oprit, cum spuneam, la câteva fuste cu dantelă pe care încă nu ştiu cum să le cataloghez. Încă sunt în faza în care mă întreb dacă aş purta sau nu aşa ceva... de data asta cu înclinaţie semnificativă spre DA. Voi ce ziceţi?

post-76569-0-26412100-1383042319_thumb.jpg

post-76569-0-62741500-1383042354_thumb.jpg

post-76569-0-31668000-1383042369_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Toate sunt super ,si ma gandesc si la pret si la locul in care pot fi purtate . Ultima imi place cel mai mult  , pare inspirata din stilul Victoriei Beckham.  In ultimul timp stilul ei a devenit extrem de apreciat , classy , sought-after. Asocierea cu dantela da un aer de feminitate , un fel de see-through sexy si misterios deopotriva . Poate fi  purtata de o femeie care are ce sa arate si care are si curajul sa arate , dupa party poti desprinde fusta de dantela si o poti purta la gat ca pe o esarfa )))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...