Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

De ce inseala barbatii - 8 motive


Recommended Posts

Alize...eu am sa te rog...si poate sesizeaza si un moderator, sa nu mai duci discutia spre persoana ta. Ce ai cu un user, rezolva in particular. Te plangeai de hartuire....fix asta faci, matur, n-am ce zice!

 

Mada...complimentele repetata arata ca acea persoana e atanta la tine, la detalii. Una e sa zici "Arati ft bine azi!", alta sa zici "cu rochia de alaltaieri iti statea mai bine decat cu cea de ieri si cea de azi"....tu ca sotie, sa stii ca sotul tau face complimete repetate unei anumite femei, ce-ai simti?

 

Hai ca-i culmea ! Dar de ce sa nu vorbesc despre mine si ceea ce gandesc ?! :)))))))

Portocalia are voie sa jigneasca pe aia de nu sunt de acord cu adulterul, iar io nu am voie sa ii raspund in aceeasi tonalitate ?!

Emanuela, nu-ti mai aroga ceea ce nu e cazu' !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 314
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Alizee, ca om simti cand e ceva diferit fata de un compliment normal.

Si partea tare  e ca de multe ori observa si cei din jur. :)))

 

asta cu zodiile este mai mult pt amuzament, evident ca nu pot pune o eticheta pe toti oamenii doar pt ca's nascuti in aceeasi luna. :))))

 

dar la mine la zodie e tooootal adevarat. Desi in aceeasi zodie e un prieten medic prin patul caruia a trecut cine a vrut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cineva necasatorit nu insala pe nimeni, treaba se schimba cu aia care au angajamente legale

 

[:-)))]

Deci atata timp cat un cuplu (chiar daca stau impreuna / au copii) nu merge la primarie sa isi ia actu' de concordanta sociala, nu se pot insela unul pe celalalt? [:D]

 

E vorba doar de act, nu de anjament, sentimente, relatie? [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In toate zodiile sunt oameni slabi sau puternici. Imi pare imatur sa afirmi ca o categorie din unele zodii fac asta, altii din alta categorie, fac ailalta. [hot]

 

 

Pentru cine crede in zodii, nu e imatur deloc, e "stiinta" [:)]

Racii sunt cunoscuti ca persoane introvertite, atasate de mama, usor irascibili. Una dintre cele mai "slabe" (poti citi sensibile) zodii. (sper ca nu esti rac, ca iar o sa ai impresia ca cineva are ceva cu tine [fri])

 

Dar, DC ul este un forum public unde ne exprimam punctele de vedere ffff multi oameni ( mai multi decat in real)

Cum vine asta? Pui in calcul si personalitatile multiple? [:D] Dar astea se manifesta asa si "in real" [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In toate zodiile sunt oameni slabi sau puternici. Imi pare imatur sa afirmi ca o categorie din unele zodii fac asta, altii din alta categorie, fac ailalta. [hot]

La fel de imatur este si sa critici constant pe cineva si sa sari la jugulara. [catelulsfuge]

Alizee, cand nu stii despre ce vorbesti, e mai bine sa taci, zau asa.. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...