Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

De ce inseala barbatii - 8 motive


Recommended Posts

Ema,sotul meu poate sa faca complimente cui doreste...chiar e politicos sa remarci fata de o cunostinta sau o colega ca ii sta bine bluza sau noua tunsoare.Nu m-a deranjat niciodata..asa cum nu-l deranjeaza nici pe el sa mi se faca complimente de catre colegi,cunoscuti....nu inseamna decat ca persoana care face complimentul e politicoasa.

 

 

Iar inselatul nu inseamna largirea orizontului.....poate altceva se largeste dar nu orizontul......

Este un proverb...cine tace consimte...sau ceva d genul asta.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 314
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eumada, nu ai prins ideea.

daca eu ma simt atrasa sexual de POpescu, cel mai probabil Popescu remarca acest lucru. Daca e reciprocitate se simte. Si daca e reciprocitate cand POpescu imi spune ce bine imi sta bluza e cu totul si cu totul altceva decat atunci cand Marioara sau Danut imi spun ce bine imi sta bluza.

 

Un compliment de la o pers. de care te simti atras este diferit fata de un compliment venit de la o pers. care nu inseamna nimic dpdv sentimental, sexual samd.

 

Se numeste flirt, eumada :))))

 

Prea putina adrenalina duce la moarte. prea multa la fel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iaca nu stiam eu ce inseamna flirt...uite,omu` tot invata.......da` io stau acu` pe ganduri ca baba pe scanduri si intreb......de ce daca mie mi-e bine ,folosesc singularul la modul general....revin,daca mie mi-e bine as incepe sa caut admiratori?Poate ca nu-s destul de sigura pe mine,poate vreau adrenalina...da` eu zau ca nu vad rostul cata vreme-s multumita si implinita......

 

Nu cred ca am flirtat vreodata......deci e posibil sa nu stiu cum e.....daca primesc un compliment il transform rapid in constatare.....asa sunt eu,dom`le ca elefantul in magazinul de portelanuri.

 

Toata lumea are diverse pareri da` oare cati dintre cei care-si dau cu parerea au inselat sau au fost inselati......?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iaca nu stiam eu ce inseamna flirt...uite,omu` tot invata.......da` io stau acu` pe ganduri ca baba pe scanduri si intreb......de ce daca mie mi-e bine ,folosesc singularul la modul general....revin,daca mie mi-e bine as incepe sa caut admiratori?Poate ca nu-s destul de sigura pe mine,poate vreau adrenalina...da` eu zau ca nu vad rostul cata vreme-s multumita si implinita......

 

Nu cred ca am flirtat vreodata......deci e posibil sa nu stiu cum e.....daca primesc un compliment il transform rapid in constatare.....asa sunt eu,dom`le ca elefantul in magazinul de portelanuri.

 

Toata lumea are diverse pareri da` oare cati dintre cei care-si dau cu parerea au inselat sau au fost inselati......?

Pai daca tie ti-e bine sa nu fi admirata sau sa iti fie fix paralel daca terte persoane altele decat sotul din dotare fac sau nu remarci pozitive la adresa ta e ok dar asta nu inseamna ca alte persoane de sex femin ar trebui sa gandeasca la fel.

"Alo sefu' eu sunt maritata nu care cumva sa va puna sfantul sa ziceti ceva pozitiv la adresa mea ca eu nu's din alea care sa accepte asa ceva."  [hia]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...