Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

De ce inseala barbatii - 8 motive


Recommended Posts

Eumada, nu mai pot explica, sorry, nu mai am idei :)))))

 

Nu inteleg cuma dica sa cauti admiratori? Cum anume ii cauti?

 

Tu nu ai facut niciodata diferenta dintre privirle admirative?

Sunt de genul

'wow, ce bine arata in pantalonii aia'

'wow, ce fain stau pantalonii, vreau si eu'

'wow, ce bine arata in pantalonii aia, as vrea sa o scot din ei'

????

Never?

 

 

Ai auzit de expresia 'te dezbraca din priviri'?

Cam asta era ideea inainte, ca ea si el fara sa spuna ceva explicit au avut niste trairi mai intense, prin urmare complimentul venit de la el cum ca ii sta bine bluza avea cu totul si cu totul alt inteles decat complimentul venit de la vecina.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 314
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Marius,nu e vorba ca-s maritata si nu are voie nimeni sa-mi spuna...

Doar ca eu stiu foarte bine ce si cum si zau ca daca un compliment ma face sa ma simt mai bine......daca stiu ca e adevarat o iau ca pe o constatare.Daca nu e adevarat atunci inseamna ca persoana aia areun interes..si deja nu bag de seama.

 

Chimie...alea alea....sa vedem...fac eforturi cumplite da` zau ca nu-mi aduc aminte.....

 

Tensiune sexuala....hm.....emoticon cu scarpinat in cap....parca odata...da odata...hm....

 

Xio intre noi sunt cel putin 9 ani diferenta...asa ca....

 

Uite,eu pana sa-l cunosc pe sotul meu...,zau ca aveam doua trei relatii deodata...sau ma rog...in paralel....testam sa vad care ar corespunde criteriilor mele....nici unul n-a corespuns,mai ales ca erau gelosi.Urasc gelozia.Si am avut o casatorie de 2 luni....mu ha ha...

 

Mda,apoi am vazut io ca nu aia era ce doream....am abandonat cautatul...mi-am vazut de treaba si ...intamplarea a facut ca l-am cunoscut pe actualul meu sot....a fost exact rapunsul la rugaciunile mele....nu era perfect dar s-a straduit s adevina.Si e tot ce imi doresc de la viata....o familie cu el...liniste si confort...o iubire lina....ca de fluturi si chimie....eram satula...

 

De aia nu prea pricep io ce si cum...eu intotdeauna am luat cand am vrut si cum am vrut eu, ce am vrut eu.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marius,nu e vorba ca-s maritata si nu are voie nimeni sa-mi spuna...

Doar ca eu stiu foarte bine ce si cum si zau ca daca un compliment ma face sa ma simt mai bine.....

 

Pai vezi?  Despre asta vorbesc. Ceva imi spune ca in general complimentele adresate unei persoane au ca si efect exact faptul  acesta - o fac sa se simta mai bine. Pe tine nu. 

 

Asta e.

 

Insa asta nu inseamna ca cei cae se simt mai bine n sunt Ok din acest motiv sau urmaresc cine stie ce interese ascunse sau daca sunt venite de la barbati atunci sigur " vor sa si-o puna de una mica" ca sa te parafrazez.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sotul meu e tacut de felul lui....

 

el face nu zice.....gesturile si faptele(sexul de calitate) fac cat o mie de vorbe goale.......

 

Ziceam de varsta ca eu la varsta ta testam barbatii si vedeam cat de repede ii fac sa cada in cap dupa mine......apoi ii lasam senina si plecam mai departe.....

 

Avand in vedere ca ne-am casatorit repede si a rezistat langa o scorpie rea cum sunt.....deja sase ani..... [:)]  .....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tot nu vad legatura. Cand testai barbatii si ii faceai sa cada in cap dupa tine ce anume faceai? Ca eu am o vaga banuiala ca flirtai. Deci te dadeai la ei. Deci bateai din gene, iti unduiai corpul, faceai aluzii samd.

Si da, exact asta spuneam, gesturi si fapte.

 

P.S: cred ca orice femeie si fata face asta :))) toata viata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sotul meu e tacut de felul lui....

 

el face nu zice.....gesturile si faptele(sexul de calitate) fac cat o mie de vorbe goale.......

 

Ziceam de varsta ca eu la varsta ta testam barbatii si vedeam cat de repede ii fac sa cada in cap dupa mine......apoi ii lasam senina si plecam mai departe.....

 

Avand in vedere ca ne-am casatorit repede si a rezistat langa o scorpie rea cum sunt.....deja sase ani..... [:)]  .....

Daca el face dar nu zice inseamna ca nu are ce sa zica.  Ia direct, adica fara comentarii. [:-)))]

Asta vreau acum, asta obtin acum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...