Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

De ce inseala barbatii - 8 motive


Recommended Posts

Nuuu e vorba de aceasta idee:

 

 



Marius,nu obtin nimic pentru ca femeia gandeste si se comporta altfel decat barbatul.

 

Egalitatea intre sexe e una,dar mental,psihic ....nu stiu cum sa zic femeia  e altfel decat barbatul.....gandeste mai cu patima,se implica complet.....

 

 

Si rezultatul este acelasi. Operation failed!  System error! 

 

Uiti cam rapid despre ce este vorba  [:-)))] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 314
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

egalitatea intre sexe este  o utopie. nu avem cum sa fim egali atata timp cat ne diferentiaza un cromozon.

dar sa nu uitam niciodata ca fiecare barbat care exista pe lumea asta a venit din o  femeie. 

si da, si un barbat iubeste la fel de mult ca si o femeie , si un barbat e la fel de patimas ca si o femeie, si un barbat se implica complet, la fel ca si o femeie, numai ca noi femeile uitam lucru asta doar pentru ca suntem femei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eumada, ideea asta propovaduita de tine am auzit-o des de la barbati. Mai exact, daca un barbat inseala nu-i asa grav, ca el o face doar pt sex, femeia cu care inseala nu trebuie decat sa posede un vagin respectiv o gura si atat, nu conteaza daca are 100 kg sau 50, daca e la locul potrivit la momentul potrivit e ok.

Cand o femeie inseala o face doar cu un barbat care arata bine, e destept, manierat, admirat de ceilalti, cult, destept, sexy, eventual cu bani si o situatie buna (la modul general), imbracat frumos, iscusit la vorba samd.

 

Hence, cand femeia inseala se implica mai mult decat un barbat.

 

 

BS, inainte era altcumva, acum femeile inseala procentual la fel de mult sau mai mult decat barbatii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ce am inteles ca a vrut sa spuna mada: femeile sunt mai atente in alegerea partenerului. Adica daca in general barbatii pot accepta toate "neflele" (poate justificat prin instinct si atat), nu in aceeasi masura accepta si femeile (care tot instinctual isi cauta indivizi potenti pe toate planurile)  [:)]

 

Nu-mi plac categorisirile astea femei-barbati, sunt de acord ca nu poti spune ca barbatii inseala mai mult, amandoi inseala in egala masura atunci cand au ocazia ( si pentru unele si posibilitatea tehnica - de ex sunt femei ce depind de partener, ele nu-si permit sa miste in front pentru ca-si pierd viitorul si ziua de maine, nefiind capabile sa se intretina)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ce am inteles ca a vrut sa spuna mada: femeile sunt mai atente in alegerea partenerului. Adica daca in general barbatii pot accepta toate "neflele" (poate justificat prin instinct si atat), nu in aceeasi masura accepta si femeile (care tot instinctual isi cauta indivizi potenti pe toate planurile)  [:)]

 

Nu-mi plac categorisirile astea femei-barbati, sunt de acord ca nu poti spune ca barbatii inseala mai mult, amandoi inseala in egala masura atunci cand au ocazia ( si pentru unele si posibilitatea tehnica - de ex sunt femei ce depind de partener, ele nu-si permit sa miste in front pentru ca-si pierd viitorul si ziua de maine, nefiind capabile sa se intretina)

 

Ceea ce inseamna ca la o adica un barbat se descurca cu si in orice situatie in timpo ce femeile nu prea si din acest motiv instinctual cauta varianta care sa le confere acoperire.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na si tu mai Marius..
uit ca mai trebuie devirusat hardu'...macar recunosc


Io zic in loc de format erase all.
AIulia neflele...e tare expresia.

 

 

Bey bine ca femeile au evoluat si aleg ele....bine ca se dusera timpurile in care  barbatu` isi rasucea mustata,punea jobenu` si muierea sedea acasa...cah(eu urasc mustata si/sau barba ) la un barbat....nu aia de o zi...ci parul de pe fata...

 

Acum macar femeia poate fi ea aia care-si pune...pantofii si pleaca....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...