Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (46)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 614
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[:-)))] aha, deci dati vina pe astia harnici si prevazatori care isi planifica vacanta din timp!

 

Ilenutza m-am uitat si eu pe Mareea la niste hoteluri la intamplare. Erau niste preturi acolo, cu 2 copii, cu avionul, pe la 2500 euro pe o saptamana. La care se adaugau taxe de aeroport 95 euro de persoana. Asa mi-a iesit mie vreo 3000 o saptamana. Si am expandat eu ca la 10 zile vine vreo 3500.

 

Verifica si tu!!! Nu te lua doar dupa mine, am cautat absolut superficial.

 

Nati n-a fost azi la scoala dar maine o trimit.

 

Vad ca si Ami e mai binisor, n-a mi facut puseu de febra de la 11.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mai vrut sa zic dar n-am apucat atunci: Cora, bravo pentru planul cu Lisabona! In ce perioada mergeti? Zeci de ani fericiti inainte!

Lisabona si Portugalia stau bine intelenite si pe wish list-ul nostru, dar asteptam sa mai creasca copiii sau sa reusim o tura without.

 

Intre timp am dus niste bagaje de haine extra-sezon la apartament, am inceput mutatul![bis] Asa pentru moral. Pentru ca e curat doar in dormitor si in sufragerie, in restul camerelor trebuie stearsa mobila si geamurile.

 

Sunt curioasa daca reusim sa ne mutam pana la Pasti. Cred ca va trebui sa deschid bursa pariurilor.

 

La servici sunt f f aglomerata in perioada asta. Ceea ce e chiar misto, adrenalina multa.

Doar ca sunt foarte obosita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lavi, sanatate fetelor!  Si Rianna a inceput sa tuseasca usor saptamana asta, sper sa treaca si sa se poata bucura de vacanta de primavara saptamana viitoare.

Bafta cu mutatul, eu zic ca puteti fi in apartamentul nou pana la Paste  [:)]

 

Corap, vazut si placut Lisabona!  [il]

 

Maria-Alexia, si eu sunt din categoria Laviniei, cu cautari si rezervari de vacanta facute din tiiiimp...  [biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cica wizzair tocmai a introdus niste destinatii noi pentru vara asta:

"Wizz Air isi continua expansiunea in Romania adaugand noi rute

 

Din Bucureşti:

Doncaster Sheffield

Malaga

Malmo

Malta

 

Din Cluj

Basel-Mulhouse-Frieburg

 

Informatie luata de pe softpedia:http://forum.softpedia.com/topic/101205-totul-despre-wizzair/page__st__7848

 

Daca va hotarati repede poate puteti prinde preturi bune.La celelalte zboruri Wizz pentru la vara deja sunt preturi maricele, pentru ca sunt scoase la vanzare de mult.Nu va bateti capul cu bagajele, cumparati biletele fara bagaje si le puteti adauga ulterior.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot eu:

 

Ce mai faceti, fetelor?

 

Noi azi iar la Ikea, iar am luat la rand magazinele de brico, deja sunt a doua mea casa. A treia, de fapt. [alcool]

 

Maine vrem sa ne ocupam cu mutatul cartilor si jucariilor, daca ne ies astea 2 chestii suntem tari. De week-end-ul viitor vrem sa ne mutam cu totul.

 

Sunt mai mult decat extenuata de toata povestea asta, singurul lucru care ma tine pe linia de plutire este faptul ca nu mai e mult.

 

Luni incepe saptamana altfel, uraaaa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meems, la multi ani, sa-ti traiasca sotul!!!

Petrecere frumoasa!

 

Ilenutza, eu am cosmaruri pre-mutare, am un mare stres ca ceva nu va merge bine. Sambata vrem sa ne mutam. Din pacate ne vor mai ramane lucruri de adus si ulterior, dar am zis sa facem marele pas sa ne mutam cu strictul necesar de sambata.

 

Sunt instalate toate electrocasnicele, mai putin TV-ul dar nu e prioritar, nu avem decat 2 perdele si nici alea puse. Azi le-am luat de la scurtat [pk]. Covoare cumpar la toamna, dupa ce o invat pe Ami la olita.

 

Tu cum stai cu procesul de despamperizare? L-ati inceput? Eu nici olita nu am cumparat [:I], am zis sa astept mutatul...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...