Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (46)


Recommended Posts

Proadelina, ce bine ca ne mai dai vesti despre voi!  La Multi Ani lui Albert!!!  

Ma bucur ca te simti implinita si fericita alaturi de puiutii tai! 

 

Lavi, eu am aragaz alb, de fapt toate electrocasnicele din bucatarie sunt pe alb.  Mi-am dorit si eu de inox, mai mult pentru aspect, dar toate care le am acum merg foarte bine si sincer nu am motiv sa le schimb, deci la momentul actual ar fi un moft.  Ai dreptate, aragazul alb se curata foarte usor.  

Bafta cu ce v-au mai ramas de facut, ma bucur ca a merg bine cu femeia la curatenie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 614
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Meems [flo] multumesc pentru raspuns[flo]

 

Adelina [bis] La multi ani lui Abert!

 

Xandra [bis] la multi ani lui Vlad, pentru maine!

 

Ma gandeam eu asa, ca daca a ramas gravida si Cami, Adelina a nascut, deja s-au cam epuizat fetele care isi mai doreau un copil. Urmeaza surprizele! [;)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun regasit! Stupid me [batcap], urmaream in continuare subiectul vechi, vedeam din avion ca nu sunt updates, si ... n-am mai dat pe-aici. Doar am minunam tare de tacere, dar cum si eu eram ocupata... Offf.

 

Camelia, felicitari !!! Sarcina usoara de tot, sa te bucuri si de ea si de bebe mult de tot! [pup]

 

ma bucur mult sa va regasesc [grup], ia sa iau subiectul la savurat...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ile, cunoastem si noi cu crizele de personalitate!!  Dar numai acasa, si cu noi parintii face treaba asta.  In afara, cu bunicii, cu prietenii, la scoala, toata lumea o stie de o fetita tare draguta si prietenoasa!  Si chiar e.  Dar cu noi o apuca uneori de imi vine nu stiu ce sa fac!...  Norocul e ca si eu si ta-su stam fermi in fata ei, stie ca ne supara tare cu iesirile astea si mereu exista consecinte pentru crizele ei de personalitate.

 

Cami, cum te simti? 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...