Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Colectia de toamna-iarna 2005 (46)


Recommended Posts

Buna fetelor!  [hia]

Ne-am intors si noi din Mexic, a fost tare frumos si relaxant!  Nu am facut mai nimic in afara de a sta la soare, de a ne muta de la piscina pe plaja si inapoi la piscina  [:)]  Intr-o singura zi am iesit afara din incinta hotelului si ne-am dus un pic in downtown Cancun sa vizitam, sa mancam mancare mexicana autentica, si sa cumparam niste suveniruri.  In rest... am "zacut" la hotel si tare bine a fost!  Hotelul a fost ok, un pic vechi, dar foarte curat.  Mancarea a fost foarte buna si din abundenta, au avut in incinta hotelului un restaurant mexican, unul italian, si unul tailandez, plus bufetul cu de toate care era deschis tot timpul.  Ah, si langa piscina mai aveau o taraba cu mancare americana (pentru ca sunt foarte multi care vin din State) unde serveau hamburgers, hotdogs, cartofi prajiti, aripioare picante.  Erau doua piscine, una mai micuta si una mai mare, nu a fost deloc aglomerat in sensul ca nu te loveai de altii cand intrai sa inoti.  Plaja in Cancun e absolut superba, cu nisipul ala fin si alb, si apa calda, limpede, si turcoaz.  Au avut cate un spectacol in fiecare seara, deci nu a fost nevoie sa mergem in alte locuri pentru divertisment.  Ca sa nu mai zic ca zilnic ne-am uitat la fotbal [:)]  A fost bine ca am fost cu familia largita, ne-am bucurat sa fim impreuna.  Am trimis albumul de poze in contul comun.  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 614
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ile, am vrut noi roz dar se pare ca nu știm cum se face. Rămânem la bleu :-)

Nu imi amintesc sa fi fost vreodată silfida. Nici măcar in Scoala generală. Așa ca rephrase :-)

 

ECO morfo am săptămana viitoare, înainte de co.

 

Nu stiu cum vom face drumul, dintr-o bucata sau nu, ne hotaram cu cateva zile înainte de plecare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meems, bine ati revenit din concediu! Frumos ca ati fost din nou in familia largita!

 

Xandra, felicitari pentru baietel! Lasa ca stim pe altii care nu stiu sa produca decat carucioare roz...

 

Monica, esta un cont comun de mail, dar la un moment dat meems a schimbat parola si nu o mai stiu. [:(]

 

Cel mai aproape in Grecia de Romania si frumos este in Halkidiki, unde am fost noi anul trecut. Bratul Sithonia din Halkidiki e mai frumos, mai multa natura, Kasandra e mai cu hoteluri/agitatie. Noi am fost in Vourvourou anul trecut. Anul asta finii nostri s-au hotarat pe ultimul moment sa mearga tot acolo, in iunie si au gasit cu greu cazare dar au gasit pana la urma.

prin ce se caracterizeaza Sithonia: sunt multe plaje frumoase, merita sa mergi cand la una, cand la alta si mancarea ni s-a parut foarte buna.

 

O alta varianta aproape de Romania mai e insula Thassos si tot plaje frumoase, Aici se ajunge cu ferry-boat-ul intr-o cursa scurta de 30-40 de minute. Mancarea nu ni s-a parut asa buna dar sunt 6 ani de cand am fost, poate intre timp s-au mai schimbat lucrurile sau poate nu am stiut noi ce sa comandam atunci.

 

Mai este varianta statiunilor de la Paralia Katerini pana la Platamonas dar acolo apa marii e cam ca si la noi, dupa parerea mea nu merita sa bati atata drum.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...