Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Colectia de toamna-iarna 2005 (46)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 614
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu sunt prin zona dar foarte bolnava, abia acum incep sa-mi revin: un fel de viroza foarte ciudata cu febra mare, dureri de cap si tuse. Au avut si Silvia si Virgil dar nu cu febra asa mare ca mine.

 

Va pupic si astept sa mai citesc ce mai scrieti interesant.

Multa sanatate!

 

Cu concediul, mari sanse sa ne orientam catre Thassos, pe la sfarsitul lunii august, sper sa fie ok ca paerioada.

 

Noua ne-au fost date planurile peste cap de o varicela, pe care a facut-o cea mica. Andreea inca nu a facut si asteptam.. Ana Maria a avut o forma usoara, cu putine bubite, si care au trecut repede. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lavi, multa multa sanatate!! 

 

Noi ne-am intalnit sambata cu Alinush si cu familia ei, sunt in concediu in California.  A fost tare placuta intalnirea, ne-am dat rendez-vous in centru in San Francisco si am petrecut cateva ore bune impreuna.  Fetele au fost putin timide una fata de alta la inceput (mai putin Alessia), dar mai apoi s-au imprietenit asa bine incat nu le vedeam despartite.  Una peste alta, am avut un timp bun impreuna si m-am bucurat sa cunosc inca una din mamicile de-aici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meems, bine ati revenit din concediu! Ma bucur ca v-ati relaxat si v-ati simtit bine. Mi se par f interesante povestirile din colturi indepartate ale lumii (pt noi, in Ro) [il]

 

Lavi, sanatate multa, acum intru eu in clubul bolnavilor, am luat varicela de la fetita. Si eu, si fetita cea mare... [fri] Eu sunt unul din cazurile care nu am facut varicela la vremea ei, in copilarie, si o fac acum, adult... sa vedem cum o duc. Speranta mea este sa scap cat mai usor, sa vedem. Andreea sper la fel, sa scape usor, Anei deja i-a trecut tot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello si de la noi. 

(revenit din concediul la marea neagra = Eforie - Nessebar - Venus) 

 

Voiam sa va dau marea veste: inca o intalnire forumistica la orizont - azi ma vad cu Ilenutza, uraaa !!!

 

Meems, vazusem si intalnirile voastre, initial ma gandeam ca esti tu cu Rianna prin Olanda, apoi am vazut-o si pe Bic... Felicitari pentru intalnire!

 

Sunt super-impresionata ca activitatile noastre forumistice se concretizeaza in relatii in viata reala!

 

(apropos: mai ajunge cineva prin Sb vara asta? [;)] )

 

Monica, sanatate, sa va treaca repede si usor! 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Xandra, concediu placut! Ma bucur ca bebe a fost bine la ecografie.

 

Monica, valeu, varicela usoara!!! Asta e urarea care imi trece prin minte. Si Andreei la fel!

 

Maria, eu tare m-am mai intalni cu tine, dar mereu ocolim Sibiu pe centura, in fuga spre/dinspre Alba.

------

 

La mine s-a dezlegat misterul, e pneumonie. Acum sunt la al 3-lea antibiotic si pare in sfarsit ca imi trece. Foarte rau e sa fii bolnav!

 

Va pup! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...