Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (46)


Recommended Posts

corap, felicitari pentru achizitie, copiii cred ca-s super happy. eu sunt contra animal in casa, tocmai pentru ca imi place curatenia dar nu ma omor dupa facutul ei :-)

 

fetelor, spunea cineva pe aici de cursuri de engleza la british council? nu mai imi amintesc cine dar ma intereseaza oarecum. desi e scump si departe de noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 614
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

corap, felicitari pentru achizitie, copiii cred ca-s super happy. eu sunt contra animal in casa, tocmai pentru ca imi place curatenia dar nu ma omor dupa facutul ei :-)

 

fetelor, spunea cineva pe aici de cursuri de engleza la british council? nu mai imi amintesc cine dar ma intereseaza oarecum. desi e scump si departe de noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Xandra, cred ca Ilenutza spunea de British Council.

Cum te mai simti? Nu a parut prea grea sarcina asta, asa-i?

Ai deja programare la cezariana? Nu mai ai mult deloc!!!

 

Noi mergem pe 1 nov la un botez, a nascut sotia unui prieten vechi de-al lui V, de abia astept sa vad bebelusa. S-a nascut pe 15 septembrie. [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

xandra :) GALERIEEEEE    [deziuata]

 

noi am fost sambata in team-building cu scoala - am prins vreme buna, a fost foarte haios (dar ne-am intors superobositi...).

pe maica-mea am pus-o baby-sitter la pisica [o cheama cookie] cat am fost plecati. [sfat practic: nu luati pisici mai mici de 12 saptamani, ca halesc de 5 ori pe zi si tre sa stea cineva dupa ele. la 3 luni deja au numai 3-4 mese si nu mai e nevoie de baby-sitter daca pleci 1 zi de-acasa]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...