Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (46)


Recommended Posts

Hello! Acasa e minunat, bebe e foarte cuminte, big brother e-n extaz. Nu stiu daca e doar o faza de inceput, dar in mare parte a timpului doarme sau mananca. Cel mai adesea papa la 3 ore, dar sunt momente din zi cand e mai obosit, suge putin si adoarme si peste o ora vrea iar sa pape.

Experienta mea actuala cu cezariana a fost fr ok, mult mai buna decat prima. Nici prima data nu pot spune ca mi-a fost fr greu, insa acum disconfortul e minim. Ieri am avut mai multe drumul cu plodul mare, l-am alaptat pe bb si l-am lasat cu mama, am fost la antrenament la baschet, la cumparaturi, la banca. Ma mai doare operatia, evident, dar fr putin, ma misc fara dificultate, conduc, etc. noaptea dorm in medie vreo 6 ore (adunate), uneori mai prind si ziua 1-2 ore, ceea ce e fr ok.

Lavi, am vazut niste poze cu voi de la munte, ati petrecut fr frumos. Ce mare si frumusica s-a facut Silvia!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 614
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello lume !  [ascuns] Am lipsit [motivat :D] de pe toate fronturile, recuperez acum ...

 

Xandra, felicitari pentru voinicul perfect, sa creasca mare&sanatos&voinic&vesel&norocos! Iar tie refacere buna! Ce frumos povestesti tu...

 

Lavi, si eu va ochisem domnisoarele in escapada de w/e [;)], fain v-ati distrat.

Aoleu, cred ca am ratat inclusiv aniversarea lui Nati [bang] [bang]. Ii dorim la multi ani veseli si fericiti, va imbratisam cu drag!

(PS. pierdut mobil cu contacte / agende / remindere, pierdut si mintile cu ocazia asta...)

 

Da, bine mai e in vacanta, fara stresul de dimineata...

Lectii din pacate avem de facut, Cristi a lipsit ultima sapt de la scoala (o amigdalita urata...)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ola dragelor

 

Felicitari Xandra, ma bucur ca sunteti bine amadoi.Refacere usoara si nopti linistite!

 

Lavi la Multi Ani pentru Nati, sa fie sanatoasa si sa va bucurati de fete!

 

Bambina are 12,5 kg si 89 cm, este  f pofticioasa si mancacioasa.De racit nu prea a racit , acum este la bunici impreuna cu toata gasca!

 

cum a fost la BV? unde v-ati cazat?

 

Cu bona am rezolvat in sensul ca nu mai pleaca cea pe care o am, in fine, poveste lunga

 

Noi ne-am terminat temele in wk, asa ca vacanta e totala la bunici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Xandra, ma bucur tare mult ca situatia e asa buna la voi! Se pare ca bb2 e tot ce va lipsea [:D] asa ca si-a facut aparitia! Sa fiti sanatosi cu totii si sa va bucurati de copii si de familie!

 

Multumim de urari si complimente, da Silvia e foarte mare. Extrem de mare. Mai mare (inalta) decat mine.

 

Buna a fost mini-vacanta, am luat-o iar de la capat cu trezirea de dimineata!

 

Ilenutza ce bine ca e pofticioasa Irina! Deci ai "externalizat-o" deja in vacanta la bunici, ce bine! Si ma bucur ca s-a rezolvat cu bona.

 

In week-end ne-am cazat in Poiana Brasov la un hotel ochit de Noki, Crisalpin se cheama, foarte bine a fost. As mai merge si alta data.

 

Eu abia astept urmatoarele 2 minivacante: de 1 decembrie mergem la Roma, numai eu cu Virgil, fetele raman cu bona [bis]. Iar din 25 pana in 29 martie la Disneyland [bis]. De Craciun mergem la Alba iar de Revelion stam si ne hodinim prin preajma casei.

 

Voi ce planuri aveti de 1 decembrie, de sarbatori si la primavara?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor,

 

Ma bucur ca v-a priit vacanta de la Predeal

 

Noi nu avem niciun plan, ca de obicei. Desi as urmari oferte la zboruri, poate plecam pe undeva. Dar nu in perioada sarbatorilor ptr ca totul scump si aglomerat

 

Ce cadouri luati la copii de sarbatori?

 

Xandra ma bucur ca Vlad e asa incantat , cred ca e jucaria lui, am vazut poze pe fb

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...