Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (16)


Recommended Posts

Am renuntat, nu mai dua nici o zapada cu Lara, ca e ger rau. Si daca ies cu ea, cred ca n-o sa vrea sa mai intre in casa. Ieri a cazut si si-a facut ditamai vanataia in obraz. Azi dim, s-a lovit iar in coltul patului nostru, la celalalt obraz (e clar ca are simtul simetriei). Faza: acum vreo ora bate cineva la usa, ma uit, vad doua doamne serioase. Deschid si-ncep sa-mi turuie ceva de nu stiu ce secta, religie etc. Tocmai atunci vine si Lara alergand, vanata in obraji si cu o sticla de bere in mana (furata din naveta de pe balcon) [:D] va dati seama, ce-o fi zis d-nele alea ... ce mama denaturata, alcoolica... m-au si intrebat" e copilul dumneavoastra?". Zic eu "da". "vai, da ce mama tanara sunteti". ce-o fi zis in sine lor ... asa ca am incheiat rapid discutia, nu vreau sa intru in nici o secta, asa ca le-am zis la revedere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cu intalneala ramane valabil. Eu deja ma simt cam mare si parca sunt o ratusca(sa nu zic prea urat). Dar am zis ca dupa sarcina asta ma pun la punct cu silueta[:D] Ca intre timp nu am ce face. Oricum nu ma grabesc - timp este. Casandra mea de vreo 4 zile nu mai are chef iarasi sa manance, deci amananca haotic si fara manacare gatita. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Ai mei copii nu sunt prea bine. De fapt azi a fost mai rau ca ieri. Au tusit mai mult si mai urat, au muci la greu, nu pot respira si nu prea mananca, dorm cu o suta de treziri, scancete si tipete. Off .. Spre seara Rares si-a mai revenit, era chiar vioi, s-a jucat cu taica'su, a dansat, numai mucii si cate o tuse din cand in cand il mai deranjau. Dar Bianca e jale, numai la mine in brate a vrut toata ziua, super mofturoasa, a marait si plans aproape non stop azi. Sunt varza. Tuseste de isi scuipa plamanii, mucii o inneaca, suiera cand respira. Nu stiu ce sa fac. O mai astept si maine si daca nu se amelioreaza, luni ma duc din nou la doctor. Ca sa nu va spun cat de terorizata e cand ma vede cu o seringa in mana sau ca o intind pe spate. Stie ca urmeaza un medicament naspa bagat in gat sau scos muci cu pompa. Mi-e mila de ea de mor, dar nu stiu ce sa-i mai fac sa-i fie mai bine. Sper sa se mai linisteasca si sa ajung si eu maine. Azi au dormit o ora jumate la pranz, sper sa doarma si maine si sa pot veni si eu. Va pup, noapte buna! Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sanatate bebeilor imi pare rau Laura ca sunt atat de rau eu cu medicamentele nu am probleme-Ares le ia pe toate- numai mancare sa nu fie El e mai bine- ochisorii nu mai sunt rosii, si respira mai bine Aseara i-am facut o baie fierbinte si pe urma o frectie cu otet aromat. Radu ma streseaza mai tare- stiti si voi cat de stresanti pot fi barbatii cand sunt un pic bolnavi... nastasacarmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen normal ca stim...[:D][:D][:D] Laura uufff stiu ce nasol este. Noi aseara am ajuns la dr Schmidth acasa pt consultatie(dr noasta e plecata din localitate si ne-a trimis la ea). Fiimea nu mai manca de vreo 4 zile calumea, iar ieri mai nimik. Pana la urma a prins o viroza. Nu tuseste, nu are febra dar o doare gatul de numai poate. Nu are puroi in gat a facut doar ca niste bubitze care dor tare rau cand inghite. Ne-a dat epitrim(nu-i antibiotic). Acum trebuie sa asteptam sa-i treaca. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...