Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (16)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, eu nu cred ca mai ajung. S-au anuntat niste musafiri pe la noi mai tarziu si vreau sa fac ceva de mancare. Asa ca ramane pe alta data. Si pentru ca tot vorbeati de raceli si viroze Andrada a luat-o de la capat. Vineri seara am fost la dr. si din nou viroza si faringoamigdalita. Si... surpriza fata mea a facut si varsat de vant. Asa zice dr ca i-au iesit vreo 4 bubite doar si eu nu stiam de la ce sunt. Oricum daca a fost varsat de vant a molipsit tot caminul ca eu am dus-o la camin. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor! V-ati intalnit pana la urma? Imi pare rau de bebii bolnavi. Insanatosire grabnica! Noi stam de 4 zile in casa, ca niciodata, insa e asa frig afara brrrr Ana, tare draguta fetita ta. Face si ceva in olita? sau sta doar asa? Si Lara cere oala, nu face insa nimic in ea. Sper sa n-o tin cu Pampers pana la scoala. Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Fetelor, ma bucur mult ca ne-am intalnit, a fost fain, vreau si eu sa repetam cat mai des posibil. Imi pare rau ca nu am fost toate... Carmen, Criss, Laura, multa sanatate la copiluti! Ana, Casandra e mai bine? A inceput sa manance? O zi buna la toata lumea! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Acum sunt la [cit],chit ca ma doare capul,dar nu ma pot abtine sa nu beau!Azi dimineata pe la 4 si ceva fii-mea nu mai avea somn,a stat asa o vreme,chiar nu-mi dau seama ce a avut iar dimineata s-a trezit pe la 7:30[bang] Inca o data sanatate la toti bolnaviorii,sper sa aveti o zi buna...a mea nush cat de buna va fi[bang] Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Ma bucur ca a fost frumos la intalnire. Sper sa fiu si eu/fim si noi prezente la urm. intalniri. Cine a fost pana la urma? Dana, Lora, Ana ...? Azi o sa mai sun la o agentie imob. sa vedem poate a mai aparut ceva. Ar trebui sa ne mutam la 1 martie, n-o sa fie insa posibil, ca pana acum n-am gasit nimic. Ana, tu nu esti ingrijorata ca Casandra nu mananca? Bea doar lapte si in rest refuza orice? Nu are o mancare preferata? Pe mine ma streseaza rau cand Lara nu mananca, simt ca innebunesc cand vad ca intoarce capul sau scuipa ce-i dau in lingurita. sanatate copilasilor bolnavi! Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana am fost asa:eu,Ana,Lora,Laura,Ianusca si Andreea(andreutza).Pe Carmen,Criss,Mira si pe tine bineinteles le vom astepta data viitoare.Sper ca nu am uitat pe cineva!!!Poate vine si sunt_mamica(andreea)[bis]fatooo....ai auzit ca te asteptam,da???[:D] Carmen ma bucur ca Ares e mai bine...copilul cel mare cum e[:D][:D]?? Laura sper ca ati avut o noapte mai linistita!! Ana cum v-ati petrecut ieri?? Adriana imi pare rau ca nu gasiti,am vazut si pe Tele M la anunturi ca sunt care mai cauta apartam asa ca voi,si in ziar la fel.Eu sper totusi sa rezolvati pana la urma intr-un fel... Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la noi. Adriana bineinteles ca ma agit, dar abia dupa 3 zile de nemancat calumea, ca mi-a mai facut ea reprize din astea, dar a 4-a zi manca de spargea. Acum e vb de o viroza care se manifesta doar prin faptul ca a facut ca un fel de bubitze pe amigdale si o dor rau cand inghite. In rest nimik Lunna pai a fost placut. Au venit cu finutza noastra si au stat pana la 10.30. Fetele s-au jucat, s-au pupat iar noi am stat la povesti. Azi am fost la posta sa scot un colet. Stitzi cat dureaza asta? Jumatate de ora..[:0] pai sa nu-ti vina sa-i iei la bataie[haibat] Casandra a inceput sa ciuguleasca iar dar inca nu mananca bine. Sper sa nu mai dureze mult treaba asta. Mai nasol ca se mai trezeste noaptea urland(sau mai bine zis urla prin somn) si nu stiu de ce...reactioneaza ca atunci cand o dureau dintzii. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...