Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (16)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor. Nu am mai intrat de mult. Imi era dor de voi. Nici acum nu am prea mult timp. La servici am de facut o analiza pe anul 2006 si e mult de munca, tot felul de grafice si tabelase si pana adun datele.... . In rest invat si iar invat . Andrada cam tuseste dar dr a zis ca va mai tusi asa ca nu ma ingrijorez deocamdata . La intalnire nu stiu daca pot veni ca vrem sa mergem in we la Brasov. Inca nu stiu sigur sigur dar am sa va anunt. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, vine cu autobuzul, e o femeie activa si face fata la orice situatie. Noi i-am oferit alternativa sa o aducem pe Iustina la ea, dar zice ca vine ea acolo. Din toamna o sa o aduc eu dimineata cu masina la gradinita, ca e langa serviciul meu, de asta am si inscris-o aici. Asa ca o sa ne descurcam, suntem fete istete! [:D] Criss, Brasov...orasul meu de suflet...ce frumos! Ma bucur pentru voi! Bravo! Multa sanatate Andradei! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Ianusca felicitari!!![bis][bis][bis]BRAVA!!Asteptam beutura! Tu ce faci duminica? Ai planuri sau vii la suc cu noi? Ana bravo Casandrei! Ai mei involueaza pe zi ce trece la capitolul olitza. Intr-o vreme Rares imi facea semne cand simtea ca vine kk si il puneam pe oala, acum numai ii simt dupa miros ca au pampersul plin. Bianca nu mi-a "semnalizat" niciodata dinainte, dar macar statea cand o puneam. Acum sta cateva secunde si se ridica sa faca "vfa,vfa,vfa" si sa tropaia prin casa in fundul gol. Nu va mai spun ca aseara mi-a facut domnisoara kk cand era pe pat, un fundul gol [bang]. Noroc ca a facut mai tare si statea pe body, asa ca nu mi-a uns nimic in jur. Doar pe ea. Incerc de doua zile sa le schimb programul de masa si i-am cam dereglat cu toate. Sper sa reusesc sa le impun "noua schema". Lora spor la mutat. Te cred ca o sa-ti fie dor de Iustina, dar o sa fie mai bine asa, decat sa o ai mereu printre cutii, praf si drumuri. E gata mobila? A iesit cum ai vrut tu? Eu sunt perfect de acord sa ne vedem duminica. Dana Sebi doarme cu calculatorul deschis de vreo doua saptamani, ca isi trage niste filme seriale de pe net [bang]. Merge saracul computador 24 din 24. O vada el ce factura la lumina peste ochi o sa-i vina. Criss spor la invatat! De ieri a inceput si Bianca mea sa tuseasca. Tuseste din gat, parca ar avea flegma si nu o poate da afara. Nu tuseste des si nu are alte simptome. Ii dau niste sirop de tuse si o urmaresc, daca in 2-3 zile nu inceteaza, o duc sa o vada pediatra. Sper sa nu fie nimic grav, ca la ce stare de kkt am eu acum, numai copil bolnav nu-mi mai trebuie. Si asa e mofturoasa si o apuca maraielile si nervii din orice, ca ii ies un dinte si o masea deodata. Gata, e oficial, de azi shtrumphii sunt inscrisi pt toamna la Cresa de la Paharnicul. Din septembrie sunt "shcolarei" [:D]. Doamne, ce trece timpul, maine-poimaine sun in calasaI, apoi la liceu, la facultate,... insurati, cu copii, eu pe duca ... Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mergem sa sarbatorim avansarea [:D] . Glumesc. Sotul meu are o sedinta la Federatia Romana de Arte Martiale si ne gandim sa profitam si sa mai stam o zi pe acolo. Poate o punem de un copil ca mergem fara Andrada [biz] [:D] Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca mai scriu un mesaj ca sa fac 400. Cam putin avand in vedere de cand sunt inscrisa. Uite LORA ce harnicuta e .... Dar am sa recuperez eu..[:D] Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...