Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (16)


Recommended Posts

Hihi, Criss, fain, bravo, o sa iasa un copil super, sa vezi! Brasovul e prielnic![bis][:D][pup] Bafta! Laura, tare esti zapacita, ma faci sa rad...cica "eu pe duca" fataaaa....ai de crescut nepoti, un' te crezi???!!! Sa vezi cand or face amandoi gemeni si ti i-or pune-n carca, atunci sa te tii, neamuleee!!!! Ce viata frumoasa te asteapta! [:D] Si sa stii ca nici Iustina nu vrea sa mai faca la oala sau la wc, cu toate ca odata facea. Vai ce dor mi se face de eaaaaa!!!!!! [bang][bang][q][q][q] Mobila cica pe la mijlocul lui martie e gata, ne mutam cu ce avem aici si dupa o sa le ducem la Roman, la ai mei. Canapelele sunt gata si au iesit super! O sa fac poze! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bey,lipsesc un pic si iote ce mult ati scris[:D][:D]!!! Laura e clar,iti mai trebuie cate o iesire,stiu ce stare nashpa ai,eu macar mai ies pe la tara,mai las copii prin curte cu o fata,dar tu numai si numai acasa e nasol de tot!!Eu nu stiu ce o menajezi pe soacra asta a ta,mai ales ca sta si in oras,zii sa vina mai des pe la tine,ca doar is nepotii ei,sau gaseste o fata care sa te ajute,macar cand iesi afara cu ei,si o ora daca sta,tot e bine! Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, da, optimista sunt, de ce sa nu fiu? Sanatoasa sunt, copil sanatos am, sot sanatos am, am unde sta si ce manca...si va am si pe voi, am prieteni destui, ce-mi lipseste? Bine, daca stau sa ma gandesc fac o listaaaa....mamaaaa...cred ca ajung la Brasov cu lista inaintea Cristinei, dar n-o fac si e mai bine asa! Nu? [:D] Oricarei probleme eu ii rad in fata, na, sa moara de ciuda! Sau ii sparg fatza cui ma-nnerveaza, na! De treaba...pareri-le-s impartite, eu sunt subiectiva, ca doar e vorba de mine, nu? Da' a naibii de mult mai vorbesc, lucrez, vorbesc...si pe cuvant ca tot n-am stare pe scaun! Stiu eu pe cineva prin zona (de serviciu vorbesc) care m-ar strange oleaca de gat, da' eu tot in fata-i rad, sa moara de ciuda, na! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana stiu, trebuie neaparat sa ies, ca o iau razna. Problema e ca Sebi munceste mult is vine tarziu, soacra, nu o menjez eu, ci pur si simplu nu vrea ea. Am sunat-o de vineri sa vina sambata sa stea 2 ore sau sa duc copii la ea, ca aveam de facut niste cumparaturi si nu voiam sa-i car dupa mine. A inventat pe loc o minciuna subtire, pe care nu aveam cum sa o cred, numai sa nu vina. Sambata dimineata a sunat sa-i zic cand vreau sa vina, dar cu un ton si niste mutre pe ea, ca mi s-a facut scraba. De atunci mi s-a declansat starea asta "de bine" pe care o am. A mai pus Sebi paie pe foc duminica, cand a plecat cu niste amici la o bere vreo doua ore, apoi a dormit vreo doua ore, eu in timpul asta facand mancare, stat cu copii, spalat vase .. program normal de lucru. Faza e ca as iesi cu copii macar, dar in carut nu mai stau si nici nu prea incap, stau tare inghesuiti. Pe jos, ai vazut si tu cum merg. De asta vreau tare mult sa ies duminica, sa ne vedem. I-am zis lui Sebi deja ca il las cu copii si nu a comentat. Ieri a venit soacra'mea si a stat cu ei cat am fost la dentist, cum a auzit usa, s-a imbracat si a taiat-o, ca citez "poate mai prind un pic din slujba de la biserica" [alcool] Lora mi-e dor de mine cand eram ca tine. Sper sa imi revina si mie cheful de viata cat mai repede. Criss zi-mi te rog cum sunt educatoarele de la gradinita Andradei, ca i-as inscrie si pe ai mei acolo, pt la anul. Dar mi-a zis cineva ca educatoarele sunt f. severe, adesea pocnesc copiii si m-a pus pe ganduri. Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu, Laura, ce spui tu...Criss, zi repede, la ce gradinita e Andrada? Cum sa-i pocneasca? Pai eu nu le pocnesc pe ele? De nu se vad le pocnesc! [box][box][box] Sa indrazneasca numai! Laura, o sa treaca starea asta, stai sa dai copiii la cresa si sa revii la serviciu, ca toate vor reintra in normal, crede-ma. Am avut si eu stari din astea cand stateam acasa, din fericire am stat numai 8 luni. Traiasca bona! Te inteleg perfect. Daca vrei, duminica ies cu tine si cu copiii in parc. Ma ofer voluntar! [:D] Si ne si intalnim la beut, ca io mi-s fara copil oricum duminica. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, "da ai o soacra tare simpatica". DIn pacate nu o poti schimba, poate ar trebuie sa vorbeasca sotul tau cu ea (ca doar e baiatul ei), sa vina mai des pe la voi sau sa se ocupe de copii mai mult. Eu ma ofer sa ii lasi pe copii la noi, cand om locui in Piatra, ca pana acum n-am gasit nimic. Am mai vazut mamici care faceau cu schimbul - odata, de 2 ori pe sapt. lasa una copii la cealalta si tot asa prin rotatie. Iar daca e si mama la noi, e f. usor, mai ales ca e buna pedagoga si se intelege bine cu copiii. Si asta e valabil pt. voi toate, deci daca e posibil, eu ii iau pe pici la noi. Lora optimista, super ca esti asa. Cel mai imp. e sa fii multumit de tine si viata ta. Apropo Criss si 400 mesaje , si sotul meu care era intr-o seara langa mine la calc. a observat ca Lora, care este cam in acelasi timp inregistrata ca mine, are de 3-4 ori mai multe mesaje scrise. [:D] - eu chipurile nu sunt destul de activa Mi-ai putea spune, te rog cat v-a costat inmatricularea masinii? Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...