Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (16)


Recommended Posts

Laura,hai ca poate ne vedem duminica si vom incerca sa iesim mai des de acum incolo,cum al meu se duce sa joace o data pe saptamana fotbal,asa pot iesi si eu o data pe sapt la o cafea [:D] Adriana dar daca se intalnesc 2 atomici si se iau la hart[:D]??Te intreb ca stiu cum e a mea... Carmen ce mai zici??Ce mai face Ares??Ai terminat curatenia??? Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor cica aseara am aranjat cate ceva...azi e la loc m-am cam saturat Ares e bine dispus- am inteles ca azi cand a venit Raluca (iubita lui) care a lipsit cateva zile...a pupat-o de a zapacit-o la serviciu la fel de aglomerat- cel putin am 2 zile de cand sefu nu mai tipa (la mine- ca l-am rugat frumos sa nu o mai faca- nu stiu cat il tine) nastasacarmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun sa ne vedem duminica, pe la ora 13-13:30, la Route 66, sus la Prima. Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si o [cafea] ca nu am mai dat de ceva vreme. Eu nu prea am avut somn. Iar sunt data peste cap. Cand ma linistisem si eu si luasem o hotarare .... V-am mai spus ca vroiam sa imi schimb serviciul. Fusesem la un interviu la o banca si luasem interviul dar nu mi-au mai dat nici un semn de viata. Si am tot asteptat si pana la urma am zis asta e s-au razgandit si m-am hotarat sa mai fac un copil. DAR ieri m-au sunat si m-au interbat daca mai vreau sa vin. Le-am zis ca da si a ramas sa ma sune in cateva zile. Acum sper sa nu mai treaca iar juma' de an pana se gandesc sa dea un telefon. Ei cam asta e pe scurt. Acum ce sa fac? Copilul eu personal nu mi-l doresc foarte tare, dar sotul da. Salariul ar fi cam dublu cred deci e un plus clar. Programul va fi mai incarcat... Nu stiu... V-am zis iar sunt debusolata.. si maine am concursul... Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Multimim pt. cafeluta! Waw...Criss, o alegere grea, eu personal prefer sa nu-ti dau vreun sfat, e alegerea voastra. Oricum, bafta si sa nu va para rau orice decizie ati lua. Nimic nu se intampla fara rost in viata! Carmen, auzi...cica l-ai rugat sa nu mai tipe! Eu cred ca si aruncam cu ceva dupa el sau, cel putin, tipam si eu...(seful meu stie asta...[:D], dar el e un super sef, am noroc)! Laura, Ianusca, Criss, Dana, Ana, Carmen si alte fete care mai vor, da, si eu sunt de acord duminica 13-13.30, locatia ok, deci abia astept sa ne vedem! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss, eu zic sa accepti postul, daca te suna curand. Tu te vei ocupa de copilul asta si daca nu ti-l doresti prea tare, mereu o sa te gandesti cum ar fi fost fara, ce posibilitati ai fi avut etc. Parerea mea. Pe de alta parte, ma gandesc ca Andrada e deja mare si daca mai asteptati mult dif. de varsta o sa fie f. mare intre copii, insa daca nu te deranjeaza ... Dana, ai dreptate, daca se intalnesc doi incapatanati, e cam rau, ca trag de acelasi jucarii, urla, drame apoi... asta se poate insa intampla si intre doi copii linistiti, ca nu stii ce faze au. Lora, vroiam masina cumparata de la concesionari stii din alea de la drive-testuri; firmele sunt obligate sa le puna apoi la vanzare si sunt mai ieftine ca au km. la bord. Nu am gasit insa nimic convenabil; uneori e mai buna ca pret una folosita. Vroiam sa stiu cam cat costa toate actele, inmatricularea etc. Sa-mi fac o idee. Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, cica depinde de ce masina cumperi - costurile inmatricularii variaza, dar nu f. mult - cateva sute de mii in plus sau in minus. De ex., daca masina are identificare RAR, nu o mai platiti voi. Daca nu are (e valabila 60 de zile si se elibereaza sub forma unui certificat dfe autenticitate), trebuie sa faceti si costa in jur de 1 milion. Apoi aveti de platit contractul de vanzare-cumparare, in jur de 350 mii lei. Apoi asigurarea masinii (pe noi ne-a costat 3 mil. pt. un an, era o reducere pt. politisti, dar nu prea mare) Apoi taxa de inmatriculare, tot cam 300 de mii. Apoi Ro-vigneta, o suta-doua, nu mai stiu exact. Si cam atat. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...