Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum vi se pare ?


redactor

Recommended Posts

  • 3 years later...
  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Exceptand manecile imi place rochia la nebunie. Si dea ea.

Poate sa imbrace si un sac, ca tot bine ii sta.

Cand ma gandesc la moda si la sstil, SJP e...cam unica pe lista :))))) sau pe primele 20 de locuri.

Si parul imi place, prietena mea s/a tuns bob dupa modelul SJP, i/a stat si ei superb.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa fie asta noul trend in materie de frumusete si eleganta ? ma refer la axilele stufoase :-))) ale lolei kirke. inteleg ca n-ar fi la prima isprava de acest gen.

 

http://www.click.ro/sites/default/files/styles/articol/public/medias/2017/01/09/lola_kirke_main.jpg?itok=9rn0fg03

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa fie asta noul trend in materie de frumusete si eleganta ? ma refer la axilele stufoase :-))) ale lolei kirke. inteleg ca n-ar fi la prima isprava de acest gen.

 

Mi-e foarte greu sa cred ca va prinde un asemenea trend, personal consider ca suntem mult prea oprimate / spalate pe creier ca nu e ok (fac parte din aceeasi turma) [:)]

 

Daca ne-am naste la 20 de ani si ne-am uita la corpul nostru in oglinda, cu par peste tot, sunt sigura ca nu ne-am zice "iuc, ce dezgustator".. Totul e doar o preluare de obiceiuri / preferinta a barbatilor (initial) / incercare a firmelor de a ne mai vinde lucruri pentru ca nu suntem suficient de ok, niciodata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rall, eu una mă epilez pentru placerea mea personala, nu că mi place durerea din acel moment :)), dar îmi place cum îmi simt pielea când mă dau cu crema sau când a uit in oglinda. Aiurea că fac femeile chestii sa placă bărbaților, părerea mea e că facem chestii sa ne placem noi pe noi, că bărbații nici nu observă multe detalii, dacă îi întrebi cu ochii închiși, mai bine nu i întrebi. Treaba lor, a femeilor care vor sa nu se epileze, nu am nicio problema sa le privesc, nu mi se par scârboase decât dacă sunt certate cu igiena, dar mie îmi place de mine așa, și nu mă consider spălată pe creier, că sunt foarte conștientă că am oricând opțiunea "natur". 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...