Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum vi se pare ?


redactor

Recommended Posts

  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • Administrators

da - si eu am aceeasi parere. Nu mi-a placut niciodata de ea ca actrita. Si nu am vazut-o niciodata frumoasa desi se pare ca asa e considerata.

 

SJP e atat de over-rated , ca tot e la moda expresia ! Nu mi-a placut niciodata . Din nefericire nu e una dintre actritele cu stil , are si o casa de moda proprie dar care face niste haine ceva in genul H&M.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SJP are momente cand pare frumoasa, in rest e destul de uratica din punctul meu de vedere. Poate in realitate arata mai bine, sunt destule persoane care nu sunt fotogenice si/sau telegenice.

Parca era mai draguta in filmul acela in care a jucat cu Bruce Willis, era mai tanara pe-atunci, avea si cateva kg in plus si fata nu-i mai era atat de supta cum e acum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oh, meryl streep e una dintre preferatele mele dintotdeauna. luata pe bucati nu-i deloc o frumusete clasica, dar tot ansamblul e de-a dreptul fermecator.

intamplarea face ca mama unui coleg de clasa de-al fetitei mele seamana perfect cu MS, zici ca-i sora geamana. si e o doamna atat de placuta si cu o poveste de viata atat de trista, incat mereu imi vine s-o imbratisez cand ne intalnim si discutam...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...