Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de sept-oct 2012 (1)


Recommended Posts

Buna fetelor! apar si eu dp muult timp ca magarul din ceata :)) (adevarul e ca aici unde suntem/locuim acum e ceata la greu....aproape zilnic.)

Intru sa urez si eu La multi ani! si Sarbatori Fericite! si sa fiti sanatoase alaturi de cei iubiti si sa petreceti frumos.....sigur dimineata de Craciun va fi de vis pentru toti copii si parinti :) .....au crescut puii si inteleg altfel lucrurile...eu abia astept sa-l vad ce moaca face...aici avem bradul micut(d-ala de pus pe masa dar e frumos) si o sa aiba doar un cadou mic simbolic dar sunt sigura c-o sa fie simpatic foc:D

Apropo de jucarii(am apucat sa citesc doar pagina asta) noi avem muuulte aproape toate de la cei 2 veri ai lui ..sunt atat de multe ca am jumate in Salonic jumate aici..si adevarul e ca nu prea as avea ce sa-i iau..s-asa trece printr-o faza cand invatand sa patruleze nu prea e interesat de jucarii...dar o sa se aseze el dp explorat sa se joace :) ...si in plus primeste si de la matusa sau bunici.....si la Mos Nicolae ii pusesem o jucarioara, mandarine,banana....stiind ca va merge spre fructe...asa a fost...jucaria a fost ultima..mai interesanta a fost cutia :))) ...i-am luat si cateva carticele pt cand va sta la ascultat povesti si desenat :)....na nu pot nici sa las sarbatorile sa treaca fara nici un cadou dar nici multe jucarii n-are rost pt ca are deja destule...:)

 

Sper sa reusesc sa revin mai des va pup si inca o data Sarbatori fericite!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 711
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata la Moooos Ajuuuuuun!!!! [:)]

 

Intru repede sa va urez un Craciun plin de bucurii, cu pace, liniste si armonie in familie!!!! [*] [*] [*] [pegeam]

 

Si va las si un colind sa va bucure sufletul:  http://www.crestinortodox.ro/colinde-audio-colinde-craciun/corul-madrigal/leagan-verde-leganel-1800.html

 

Toate cele bune alaturi de cei dragi!!! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor si boboceilor,

noi suntem aproape gata desi nu am facut mai nimic. E gata,curatenia, bradul si o prăjitură. Mai fac o rulada si atat pt ca azi mancam la,socrii si mâine la parintii mei si de acolo venim super incarcati cu prăjituri, cozonaci, sarmale....

Deja am fost in prima vizita, acum doarme Andrei si după trezire mergem la socrii. Maine dimineata vin finii si după somn la părinții mei ai tot asa o tinem in vizite si dimineața si,după masa o săptămână.

Noi am fost sunati de Mosul la,care a plâns in brate ai ne)a chemat sa ne dea cadou...ne-am dus, nu a vrut sa stea la el un brate dar punga cu cadou a înșfăcat-o imediat. A primit o masuna cu telecomanda cu care evident se joaca tata ai Andrei fuge după ea prin casa, un balon de care a a fost super incantat si multe vouchere la,diverse magazine.Am rămas surprinși sincer....

 

Va dorim sărbători fericite, liniștite, pline de iubire si pace in suflete.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...