Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de sept-oct 2012 (1)


Recommended Posts

Salut. Multumim de urare Ramona. Tare bine e ca mergeti undeva si nu stati doar voi acasa. Sa va distrati cu totii.

Noi o sa stam acasa, desi ma bate gandul sa iesim si noi la miezul noptii in oras la artificii, cu totii, desi nu stiu daca sa ma incumet. As vrea sa las copiii in voia lor la noapte, sa doarma daca si cand vor ei, desi parca vad, ca eu adorm prima :)

Va imbratisez cu mare drag, pe toate/ toti si va doresc, ca anul 2014 sa fie unul macar asa cum va doriti, daca nu mai bun. La multi ani!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 711
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

la multi ani dragi mamici!

sa aveti un an nou mai bun,mai frumos, plin de impliniri si bucuriialaturi de cei dragi!

 

ramona condoleante..

ramoniximi pare tare rau de ce a patit cel mic..era un gel la un moment dat,contractubex, mic si scump dar foarte eficace pe cicatrici deorice natura, noi sau vechi..intreaba medicul si eventual pe la farmacii despre el...sper sa-si revina la normal manuta..

 

noi stam acasa de rev, am bucatarit o gramada..vin ai mei la noi..vroiam sa mergem in centru vreo 2 ore la concert si artificii dar nu mai avem chef..artificiile se vad din balcon si la concert e mai nimic, tamas si compact...

 

va pupam, ne vedem la anul!  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani mămici si bobocei. Sa fiti sănătoși si sa va bucurati unii de altui.

Noi am stat acasă, Andrei a dormit fără trezire de la 22 la 8 fără 5 minute. La 12 fără câteva minute am iesit si noi pe balcon sa vedem artificiile si sa bem sampania. Apoi am băgat o pizza in cuptor si o tarta cu branaza si afine, am păpat bine si pe la 3 am adormit ....

Sa aveti un an asa cum vi-l doriti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, dragelor! Va doresc un an plin de fericire si sanatate!

 

Noi am fost la o matusa de-a mea, moasa Mayei. Pitica a stat sa vada artificiile, la 1 s-a culcat si a dormit destul de bine apoi, doar 2-3 supturi, ceea ce pt noi e parfum! Cu o seara inainte s-a culcat la 11 si pana la 12 cand m-am culcat si eu se trezise deja de 4 ori. Deci a fost bine la revelion, ne-a dat trezirea finala pe la 11.30.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata in 2014!

Sa dea Domnul sa fie un an cu sanatate, noroc si fericire! Sa auzim multe vesti bune si sper sa tinem topicul activ!

 

Pe Stefan l-am culcat normal, la 7. La 10.30 m-am culcat si eu (pt prima data in 20+ ani) ca stiam ca el se va trezi la 6 am cel tarziu. La 12 ne-au trezit vecinii iesiti pe balcon si artificiile- l-au speriat pe Stefan si s-a trezit plangand.

Azi am avut o zi speciala- nu stiu de ce, dar am simtit ca-l iubesc si mai mult, spre seara eram coplesita, am inceput sa plang. O fi bilantul dintre ani si noua situatie- alaturi de comoara mult visata dar fara partener de viata :( . eiii, sanatosi sa fim, ca in rest toate se rezolva!

 

am citit undeva o traditie de Noul An care mi-a placut si am si inceput-o azi: se ia un borcan marisor si se eticheteaza 2014 Good news De-a lungul anului, fiecare membru al familiei va scrie pe o bucata de hartie cand are o veste buna si va pune hartia in borcan. Pe 31 decembrie se aduna familia si citesc + rememoreaza vestile bune ale anului ce a trecut. mi s-a parut genial!

 

azi Stefan a invatat sa bea apa din cana cu pai, eram asa de fericita! am pus vestea la ceainic (eu folosesc un ceainic fain pe care nu-l folosesc).

 

va pup si astept vesti de la voi!

 

Kytana, Stela, Carmen, Bob si toate celelalte, totul e ok?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani si din partea mea cu intarziere dragi mamici si pitici!

 

Am incercat sa nu cad in niciun butoi cu melancolie si sa ma tin tare. Recunosc ca nu am citit din urma, sper in zilele ce urmeaza sa o fac.

 

Sper ca sunteti bine, va doresc sanatate, numai bine si sa avem parte de un an usor, numai cu vesti bune!

 

Va imbratisez [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...