Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Atentie: Pericolul poliomelitei in Europa si pericolul iresponsabilitatii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 224
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

De 35 de ani ma apuca stresul cand aud de bolile copilariei, alea pe care toti trebuia sa le facem.

Ei bine, le am ratat pe absolut toate, mi ar placea sa fie un vaccin care sa ma fi scapat de acest stres aiurea. Nu stiu de ce nu am facut bolile (aici trebuie sa precizez ca nu am fost alaptata nici macar o secunda, ca sa fie clar si acest aspect) insa de cate ori careva are ceva, ma trec transpiratiile si ma gandesc daca ...

Fie mea are vaccinurile din schema obligatorie toate facute, in plus are varilrixul si havrixul.

Despre gardasil inca nu stiu destule, mai astept un pic .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

omg - ela  nu mai fa confuzii - ma refeream la tot felul de nebuni care fac ce le spune liderul lor. Vad ca nu intelegi si trebuie sa imi explic glumele ca altfel ....

 

iar cand am spus ca ...hrana pentru gand era ceva cinic ...omg inca o data cum se deformeaza orice cuvant.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Cum sa nu conteze? Încurcam bolile între ele, la o adică de fapt nici nu prea știm ce e una si ce e alta dar sigur nu e bine sa ne vaccinam ca vaccinurile sunt crescute pe celule canceroase si feti avortati... Mi se face rău de atita pseudostiinta.

bineinteles ca sigur conteaza.

Era insa o replica amara ... in marea dez-informare care circula libera pe net - ce mai conteaza detaliile.... [dra]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

omg - ela  nu mai fa confuzii - ma refeream la tot felul de nebuni care fac ce le spune liderul lor. Vad ca nu intelegi si trebuie sa imi explic glumele ca altfel ....

 

iar cand am spus ca ... food for soul era ceva cinic ...omg inca o data cum se deformeaza orice cuvant.

Singurul lider din acesta discutie, acest forum, acest subiect ...esti tu...

sau nu e asa?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...