Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 3 )


Recommended Posts

Buna fetelor !

 

 

Fleur , Rocsy , Ali ,stati linistite cu kilogramele ca o sa scada ele intr-o zi . Eu am reusit sa dau 3 kg in 3 sapt  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  , inainte le dadeam muuult mai usor :(

 

 

 

HAHAHA , m-ai confundat, eu am 59 de kg , 1,64 cm ( sunt in grafic :-) ).... aceleasi pe care le aveam si in facultate .... deci sunt o slabanoaga :-))) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 366
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ola fetele...

Am reusit sa fac mai bine de jumatate din ce mi am propus...asa ca e bine.

 

Ref la mancare si eu ii dau deja cam de toate...nu i am dat fasole,varza,si chestii cu maioneza in rest a gustat aproape orice.chiar si cocoi(ciocolata):)))in cerc totusi sa fac mancare mai usoara si cat de cat mai sanatoasa dar recunosc ca nu imi iese de fiecare data.

 

Azi am facut fursecuri delicioase cu gem de prune si bezea deasupra:))va poftesc si pe voi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ile la multi ani!!!!!!!!!!! Sper ca te prezinti azi la raport si cu ceva bunatati!!!!sa fi sanatoasa si fericita alaturi de puiutii tai dragi!

Eu sunt treaza de la 4.a venit sotul din germania si denis l a simtit si s a trezit.abia acum am reusit sa il adorm iar.la 7trwbuie sa il pregatesc pe rafi...nici nu stiu daca sa ma mai culc:(

Va las o cafeluta pe cand va treziti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...