Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 3 )


Recommended Posts

Ali, am ras de m-am prapadit...auzi cum s-a dus pe apa sambetei programul vostru sexi!

Cred ca Denis nu e obisnuit sa si faca somnul de noapte de la 8. Dar perseveaza sa-l culci mereu asa, culcati-va si voi toti (temporar) pe langa el sa va vada si treptat isi va adapta programul.

Eu ma culc cu Eric la 8, dupa ce adoarme ma uit la tv, mai rontai ceva sau ii fac o "vizita conjugala" consortului in camera cealalta. Dar de multe ori adorm si eu odata cu el... Nu prea mai exista seri dupa 21 00 - 22 00 pt mine...

 

Gabi, sa ne zici daca i-a placut grisul mai mult de 2 ori la rand, ca lui Eric...nu. A papat odata, a fost f bun, a doua zi a fost cah si n-am mai incercat. Stric "grisul" pe gaste.... Daca s-ar putea sa-i dau mancaruri grele, gatite, condimentate, ar fi cel mai fericit (evident ca nu-i dau, decat simbolic sa guste de la noi).

Colindatori, ce frumos... copilasi si "coruri" ad hoc de studenti la teologie. Pe mine ma mai colindau si elevii...

 

Ies ca ma apuca nostalgiile, ma duc la un serial si somn.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 366
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Rocsy cine te a suparat suparat asa rau?

 

Ma bucur ca v am facut sa radeti :))))(in tot raul si un bine :))))) ).tocmai a adormit iar:).ce ziceti mai ma risc la o baie cu spume ?:))

 

Fleur azi in fata la primarie veneau grupuri de elevi la colindat si m am gandit la tine.te cred ca iti lipseste.

 

Fetele pe unde umblati?v ati apucat de cumparaturi?curatenie?

Eu am incercat azi din nou cu spirt,cu cif sa spal canapeaua dar nici vorba sa iasa.

 

Poate intrati acum de sarbatori si fetele ce nu ati mai intrat de mult sa ne dati vesti despre voi.mi e dor de multe dintre voi.

Va dati seama ca e al treilea craciun petrecut impreuna????!!!!!!

Fleur fa tu un apel poate poate.mi am amintit acum de o postare de a ta cred ca de anul trecut cand spuneai ce crezi tu ca facem fiecare.:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara !

 

Ali ,mazgaliturile de pe canapele sau scaune din piele sau imitatie de piele, dispar ajutorul fixativului de par.

 

Fleur , nu a vrut sa manance gris , a luat 2 lingurite si nu a mai vrut .... nici nu mai incerc prea curand .

 

Azi a fost marait , ii sparge si ultimul canin si nu este in apele lui . Tot azi , nu a mai vrut tzatza , plange cand il pun , asa ca poate a sosit momentul asteptat de mine . In rest cu pregatirile , trebuie sa ajung cu sotul. la cumparaturi , dar sa vina soacra-mea sa stea cu Andrei ca nu vreau sa-i mai duc si lui de grija prin aglomeratie , sa-mi priiasca si mie iesirea la shoping  [:-)))] 

 

Rocsy , sper sa-ti treaca supararea  [flo2] 

 

Noapte buna ! [perne]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele,

 

Ali, ai facut tu apelul f bine, nu mai am ce sa adaug....daca le va fi si celorlalte fete dor de noi cum ne e noua de ele, ne vor da de veste...daca nu, nu... stiti voi dragoste cu sila nu se poate.

M-ai emotionat, asa e, e al treilea Craciun "impreuna" cu sufletul aici, de la burtici cu samburi de piersicute la mamici de nazdravane si nazdravani.

 

As scrie mai mult pe tema asta, dar astept sa ma mai linistesc ca am avut si am si eu zile mai agitate. Consortul are maine si poimaine 2 examene f importante, eu lucrez cat mai pot pt niste banuti ca de sapt. viitoare e vacanta.

 

Azi chiar a fost o zi de chin. Am dus niste lucruri de la Eric cuiva in centru, la intoacere am facut 2 ore in loc de juma de ora. Trafic, nebunie. Am luat baiatul la 6 de la gradi, statea educatoarea pe hol cu el gata imbracat... of ce mila mi-a fost de el.

 

Acasa a papat ca un lup si a baut f multa apa, chiar a adormit cu apa in loc de san (sper si eu a intarcat ha ha ha).

 

As mai raspunde dar pic de somn.

 

Va pup pe toate si pe toti, spor la pregatiri si la cumparaturi, cu voie buna si fara prea multa oboseala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma gagici?dar ce i aici?toata lumea e suparata?nervoasa?obosita?....sprt sa va reveniti cat mai repede ca nu se mai poate...eu mi am revenit(cred ca era prea inghesuit butoiul si am iesit).e mai bine afara sa stiti asa ca hai si voi.

 

Gabi am uitat ca de fixativ mi ai spus...credeam ca tu mi ai spus de spirt:)))).deci mai am o speranta.o sa incerc azi.

 

Ile poze,poze......

 

Noi asteptam azi pasta de zahar sa ne apucam de creatii....nu am mai avut rabdare nici eu nici rafi:).maine au o petrecere la scoala asa ca vrem sa ii surprindem cu prajiturelele noastre.

 

Va pup si va doresc o zi frumoasa si linistita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi din pacat nu a iesit nici cu fixativ:(((.......mai am de probat vreo 2chestii si daca nu il voi schimba(asta dupa ce trece perioada cu scrisul-pana atunci il suportam asa.)

 

Azi am fost la coafor cu el bineinteles...si nu stiu de unde si cum i a iesit pixul in drum:)))...si a probat canapeaua de acolo care culmea a iesit la fixativ....de aia bucuroasa abia am asteptat sa ajung acasa sa il curat si a meu.......

 

Si apropo de coafor era acolo o doamna care m a vazut ca il alaptez...foarte mirata ma intreaba cati ani are......vaaaaaaaiiiiiiiiiii dar neaparat trebuie sa il intarcati....ptr ca laptele dvs nu mai are nici cea mai mica valoare(emo.de dat cu capul de pereti)am vrut sa ii zic ca am intrebato eu ceva?i am cerut parerea?e doctorita ?lucreaza in domeniu?sau care e faza?dar m am abtinut ptr ca le cunosc pe fetele de acolo si era clienta lor,dar tare rau m a enervat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...