Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (83)


Recommended Posts

Miha, chiar e fain ca am evadarea asta, mai ales ca e vorba de orasul in care am crescut. Socrii si-au cumparat casa intr-un sat la 20 km de alba, o zona superba cu un drum plin de serpentine, vai si dealuri. Sa vad, daca se aranjeaza prin casa pana pe marti-miercuri, poate il las pe Vladut aici sa fac si eu acasa ce a facut Flavia. Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutari fetelor, Mai intru si eu pe aici si incep cu felicitarile pt ziua lui Tudor si Matia,La muti ani! sa cresteti mari si sanatosi. Am inteles ca Ioana incearca sa-l intarce pe Nicolas dar a fost deturnata de raceala,Miha a ramas din nou fara femeie si Flavia e 2in1 [:p].In rest va ocupa timpul LR[:)]si aveti de gand sa o puneti de o intalnire. Am vazut si pozele lui Miha de la ziua lui Matia si ma intrebam unde e locul de joaca pt ca eu nu-l stiu. In rest toate-s vechi,Mela joaca tare cu :nu vreau si asa vreau eu! la tot ce spunem noi NU e raspunsul si e destul de obraznicuta.Cateodata nici nu stiu cum sa reactionez cand imi intoarce cate un raspuns.In alta ordine de idei se pare ca suntem si noi 4[:I],eu ma simt cam naspa si deocamdata nu am confirmarea unui medic.Am avut si ceva sangerari ,cu Mela nu am patit asa ceva deci sunt putin cam precauta cu raspandirea vestii.Tre' sa-l sun pe Furau sapatamana asta sa ma programez intr-o zi. Cam asta-i tot. Carmen si[majoreta] Melania Ioana(14.01.2005) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci am deschis si eu azi forumul si ce-mi vazura ochii???? Flavia,FELICITARI si sarcina usoara sa ai![flo] Sper sa ma inscriu si eu la anul de prin aprilie-mai in categoria gravidutelor [:D] Nu, nu sunt suparata pe nimeni, doar ca n-am chef de nimic si ma simt epuizata fizic si psihic. Tocmai de aceea imi iau o minivacanta si miercuri dimineata plec cu Mara la ai mei la Slatina, la curte, aer curat....ajutor... A comandat cineva de la Quelle pana acum? Vroiam sa stiu daca produsele in realitate arata chiar asa bine ca in poza.... [mamica] de [bibe] [url="http://tac.families.com/ezb/809849.png"]Mara[/url] [foto][url="http://community.webshots.com/user/maria_rubi"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, n-am comandat de la quelle dar cine a comandat a fost multumit de produse. Fain ca si tu ai unde pleca. Iulia e la cealalta cumnata de aseara iar pe Vladut acum l-am lasat la bunici, sa vedem cum reactioneaza in lipsa mea. Eu sunt libera...si nu stiu ce sa fac. Am zis ca dau un ochi pe aici si ...mai vad eu (deh, dependenta asta [:D]). Carmen, in caz de bb...FELICITARI! [flo][pup] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D] Se pare ca iar e epidemie de burtici pe la Aradence [:D][:D]. Carmen, sper sa fie cu adevarat cu ochisori si iti doresc sa fie totul ok. Nici la mine nu e confirmata de medic, dar dupa 2 teste pozitive si lipsa de CM nu prea vad ce ar fi, ca imi venea luna de luna dupa ce am nascut si a inceput CM. Ai avut pete rosii sau doar maronii, ca daca au fost doar maronii pot fi de la implantare. Asa am avut la prima sarcina si eu am crezut ca-mi vine ciclul, dar s-au oprit dupa 2 zile si pe urma am citit undeva despre ce a fost vorba. Eu nu am inca nimic simptome si sper nici sa nu am. Locul de joaca e pe Campul linistii, in zona industriala UTA. Cristina, tu ziceai de mult ca lucrati si vad ca ti-am luat-o inainte. Ia calcati si voi pe urmele noastre. Sper sa te relaxezi la Slatina.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia petele nu au durat decat 4 zile si au fost de la rozalii pana la maronii.M-am gandit si eu ca poate fi de la implantare dar cu Mela nu am patit asa.Testul a iesit pozitiv ,ingrijorarea mea e ca inainte de Mela am avt o sarcina oprita in evolutie ,ceea ce sper sa nu fie si acum.Oricum am uitat sa te felicit si sper sa nu te molipsesc cu "optimismul meu".Tie cand trebuia sa-ti vina CM?[:D] Ada mulumesc pt incurajari Carmen si[majoreta] Melania Ioana(14.01.2005) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, dupa nastere am avut ciclu de 25-26-28 de zile si dupa calculele mele, avand in vedere ca am ramas insarcinata in data de 13 am 5 saptamani si o zi. Teoretic asa este. Eu mi-am facut testul in a 27-a zi si inca unul in a 28-a zi. Ma asteptam sa-mi vina ciclul ca am avut durerile de burta obisnuite. Eu sper sa fie ok pt tine, nu te gandi la ce e mai rau. Cel mai bine mergi la medic cat mai repede ca sa fiilinistita. Tie cand trebuia sa-ti vina?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, sa fie cu ochisori! Iar e invazie de gravidute... Ildi? Fetele asteapta cu nerabdare sa mearga la gradi, dupa cum v-am mai zis, Carina e stirba ( de fapt nu chiar, deja dintele e pe jumate iesit)... Incercam si noi sa venim la intilnire... Ada, cum e fara copii? Ale mele au dormit despartite pt prima data, adica Ale cu noi (in pat) si Carina la mama mea... Cristina si gemenele -- http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...