Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence - cap 26.


Recommended Posts

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, eu plec acum acasa. Asa ca fiti dragutze si tineti Sj in Top pana maine! [pup] A mai trecut durerea de cap, insa ma incearca una de stomac (de foame), ca azi nu am macat decat o data. Am uitat, pur si simplu, atat am avut de lucru. Va [pup] si va doresc o seara minunata! Aveti grija de voi, de sotziorii si puiutzii vostrii! [bis][bis][bis][bis][bis][bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

copy- paste... in loc de buna dimineatza! O femeie se plange unui politist: - Domnule politist, tipul acela ma urmareste. Cred ca e beat! Politistul o masoara de sus pana jos si spune: - Aveti dreptate. Cu siguranta este beat! Un profesor le da elevilor ceva de scris. Bula refuza. Profesorul: - Singura scuza ca sa nu scrii, e sa ai o boala foarte grava! Bula: - De epuizare sexuala ce ziceti? Profesorul se uita la el cateva clipe: - Asta nu e scuza, poti sa scrii cu mana cealalta! Doua blonde cautau prin padure un brad de Craciun. Dupa o zi intreaga de stat in frig, una dintre ele ii spune celeilalte: - Auzi, n-ar fi mai bine sa luam unul asa, fara globuri? Suna o blonda la Politie: - Mi-au spart masina, mi-au furat totul...si volanul si pedalele si schimbatorul de viteze, totul...... Peste 5 min isi da cu palma peste cap si suna iar la politie: - Va rog sa ma scuzati, m-am urcat in spate! La interviul pentru angajare: - Sunteti casatorit? - Nu. - Ne pare rau, noi avem nevoie de persoane care sunt obisnuite sa se subordoneze. .. Vine un student in caminul de fete. Paznicul intreaba: - La cine mergeti? Studentul: - La cine ma sfatuiti? Un programator merge la un altul sa-i ceara bani imprumut. - Cat sa-ti dau? - 500 de dolari. - Stii ce? Iti dau 512 sa fie rotund... - De ce barbatii nu pot avea mai multe neveste ? - Pentru ca ii protejeaza legea! Merge pe strada o doamna cam plinuta. De ea se apropie un cersetor: - Doamna, de cinci zile nu am mancat nimic. - Ehee, daca as avea si eu asa vointa... Anunt la matrimoniale: "Caut sotie" Mii de raspunsuri: "Ia-o pe-a mea!" Un tip irascibil la magazin: - Doamna, nervi aveti? - Nu! - Nu-i nimic, va fac eu... [url="http://lucamihneacelvoinic.piczo.com/?preview=y&cr=6&rfm=y"]Luca-Mihnea Cel Voinic[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...