Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence - cap 26.


Recommended Posts

Bianca, sunt aici! Eu vinerea am mult liber, incep scoala abia la 12, asa ca am fost in piata, mi-am luat sfecla rosie, ridiche neagra si maine dupa ore (ca is la scoala pana la 13) ma apuc de ele. Elutza, sanatate multa la micut! Of, cu groaza imi aduc aminte si de Andrei la varsta asta cate pb. am avut! Adriana, bafta cu magazinul (vad ca ai deja insa iti doresc si mai multa!) Ioana, mai baga bancuri! Va [pup] pe toate, poate mai prind o "pauza" sa va mai scriu. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cami, abia acum am citit in urma, io is cam neroada, sigur ca stiu ce e scoaca, numai ca nu am pus bine accentul cand am ciiti si nu stiam ce intrebi. Noroc cu Bia care e pe faza tot timpul. In fiecare vineri, mami imi cumpara scoaca de la piata de la o fosta eleva de a mea din Badacin, care o face mmmmm super! Si smantana la fel! [pup] Ioana, [pup] Mihaelelor (toate) [pup] si pt tata gasca [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, raceeesc! Ma doare in piept, ma dor muschii, e colegu racit bocna si cred ca am luat de la el! (desi nu am dormit cu el, ci cu Andrei azi noapte!). Sper sa nu ia si copilu', ca inebunesc! Ma duc si bag o lamaie, si niste ceai, poate trece. Ce e mai grav e ca am racit iarna asta, cat nu am racit in 10 ani! Am fost non stop racita. No si maine in loc sa stau acasa in caldura, tre sa vin la scoala! Va [pup] si numai bine. Aveti grija de voi! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mooama ce liniste. ce se intampla? unde e Miha-ha? Ioana, felicitari. foarte bine ca nu-i mai trebuie tzatzica. e doar flacau mare acum. Eu am facut placinte aici. Cu branza si smantana. Eu cumpar branza, smantana, painea ( cand si cand, nu prea mancam paine), fructe, legume, biscuiti, napolitane si.......seminte , de la turci. sunt exact ca si acasa [:D]. Miha-ha, cand te hotarasti sa vii la mine iti fac placinta MIKI ``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MIKI-"danke shoshon" pentru asdfajhdfoh iglDGFLADG, k asta am inteles eu [:D] Anunt cu mindrie a doua victorie pe ziua de azi...A adormit iar viteazul in 2 minute FARA tzitzi, nici macar nu m-a tras de bluza, nici nu astepta, nimik, m-a ignorat complet...Hmmm...cred k mai mult m-am stresat eu decit el la intzarcarea asta[bang] [url="http://lucamihneacelvoinic.piczo.com/?preview=y&cr=6&rfm=y"]Luca-Mihnea Cel Voinic[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...