Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (197).. STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

NINHA eu sunt cu nautul la cuptor. Se face exact cum ai scris, doar ca nu-l lasi decat vreo 10 minute maxim, hai 15 minute, il gusti, ca altfel iti rupi dintii in el. Ai fiert nautul inainte? nu se fierbe.

 

Revin, interesanta discutie despre scoala, am si eu un prescolar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 564
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello Monti girls...Cam tarziu, dar am fost prinsa tare, cu instalatorul, cu clientii, am apucat cu greu sa mananc printre picaturi, MD si o supa de linte adineauri.Am mai mancat dimineata acasa niste legume la wok, asa in goana, cateva furculite.Mai am o cutie de compot de grapefruit la mine si cam asta e tot. Diseara e tabata la sala, abia astept!

 

Azi dimineata deja eram la 55.3, ca doar se apropie we ul, nu?57 luni, 55 sambata, cam asa sunt de cateva luni...o fi ok variatia asta de 2 kg /saptamana?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ninha..mirci al tau are nev de atentie la 4 anisori..ca la el e joaca nu tema [:-)))]  [:-)))]..si eu la fel de mamoasa am fost cum e el cu tine...parca sor'mea cea mare era mai emancipata dar eu mergeam mereu dupa fusta ei...si acu is parca mai legata de ei decat sora mea..numai ca din pacate mama mea nu avea timp sa imi chitibuseasca jocurile dupa ce lucra in 3 schimburi....am avut noroc cu sora mai mare si cu cele doua verisoare gemene care stateau la apartamentul vecin ( si care ma ascundeau in butoiul gol de varza [help] ca sa nu le ia la smotocit unchiul ca nu-si faceau lectiile   [ups]  )

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

puey nu mai au cum mey ninha...acum nu mai iese nimeni in fatza blocului nesupravegheat... si nu se mai duce nimeni la scoala singurel... [q]  ..puey la noi cea mai faina joaca era cand ieseam pe la 12 de la scoala...atunci jocuri si ne imprieteneam cu alti copii..acum...cred ca sunt foarte egocentrici copii..ei si calculatorul cei mai buni prieteni [clo]

 e chiar adevarata gluma aia pe fb..ca inainte ne certau parintii sa intram in casa si acum nu-i mai dezlipeste de calculator si incearca sa-i trimita afara la joaca

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

darling [pup] ..ti-am urmat sfatul si am pus pe careva sa-mi caute pipote si inimi la magazin musulman. [pk] [pk] sper sa gaseasca ca deja imi ploua in gura dupa mazare cu pipote [pofticios]

 

a si ca mi-am adus aminte am cetit deunazi ca polenul luat pe stomacul gol regleaza metabolismul...am in plan sa-mi cumpar polen uscat scand vin acasa si sa iau cate o lingurita dimi . a mai luat careva pe aci? sa ma astept la gust nashpa?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu foloseam polen cand imi faceam smoothies dimineata, aveam un polen de flori de fenicul, super aroma aveau smoothie urile. Mai imi puneam si in batoane. Asa gol nu as putea sa l mananc.

 

Child vad ca-ti plac mult boabele si semintele, parca asa retin din meniurile tale.

 

Brandusel sper sa gasesti pipote si inimi :) ce activa esti azi pe aici:)

 

Caress spor la tabata. Si eu azi bag un insanity, ieri am avut pauza.

 

Nu am mai vazut Gravity ieri, ma miram eu sa fie pe netflix asa curand. Am vazut Gambit cu Cameron Diaz, Doaaaamne ce corp are femeia asta!!!!!! Ce picioare si ce brate si ce abdomen, salivam la tv...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...