Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (197).. STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Mihaela bine ai venit :)

 

Marieta felicitari si tine-o tot asa. E bine ca puteti manca tarate de ovaz crude, eu nu le suport.

 

Cge nu pot sa editez pozele ca sunt pe mac si nu am paint, poate stii cum sa le micsorez pe mac? Nu inteleg cum unele sunt ok si unele prea mari, tehnologia asta ma depaseste.

 

Brandu mie imi place de mor dark choc, daca e si green & black mananc cate o jumate. Voi sa nu faceti ca mine!

 

Claudia pune tortul si la retete te rog, ca sa ramana, suna tare gustos.

 

Si eu cu CM, vad ca e epidemie. O sa fac pilates in seara asta ca nu pot sa topai.

 

MD: apa calda cu lamaie si o felie de tort

G: un pumn de merisoare crude

P: vitel cu legume mediteraneene la tigaie

G: tort again (mai am 2 feliute)

C: cred ca stirfry cu creveti si calamari

 

Pt maine vreau sa fac niste conopida cu branza si supa de linte. In wknd as face niste panacotta.

 

O seara linistita!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 564
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara fetelor.Eu cu indigestia mea si cu meniul minunat de azi nu am adunat mai mult de 700 de kcal, si sunt moarta de foame..Habar nu am ce as mai putea manca...La sala am fost, o ora si jumatate de aerobic, si jumatate de ora de fitness, cat am fost acolo nu am simtit, dar acum..

Mihaela, bine ai venit! M-ai omorat cu parnzul tau, m-ai intrecut pe mine in vremurile bune! [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

darling mie de la green&black imi place numai aia cu visine..in rest iac iac iac...am dat insa la magazinul organic de o cioco neagra cu zmeura uscata prin ea..un deliciu [soricel]

**editor de poze pentu mac..eu folosesc Xee e foarte bun si e si gratis

 

caress de la ce ti se trage indigestia?poate de la pumpkin [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brindu, nu cred...mai degraba de la branza Camembert cu fructe si nuci, migdale, etc...desi am mancat de nenumarate ori si nu am avut nimic.Sau de la niste gogosari murati cumparati...

 

Mi-am facut 2 clatite, cu mere rase in compozitie.Clar, dupa ziua de azi , orez fiert si mere rase mai mananc dupa Revelion.Carmen, inteleg ca maine asta va fi meniul tau? [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Am facut aseara mamaliguta de tarate de ovaz, cu cate un ou ochi, branza de burduf in coaja de brad, cascaval si un pic de kefir. A fost d e l i c i o a s a ! Au mancat fetele... miam-miam! Si noi la fel!

Caress, sunt ok, asa ca micul meu dejun de azi e compus din cafea cu cofeina acasa, ness fara cofeina la servici si struguri (mi-au ramas de ieri). Mai departe habar nu am ce mananc. Vad eu... Nu mi-a trecut inca de struguri, sper sa ma opresc la un moment dat.

Am facut aseara panacotta. E la frigi in formele de briose. O mancam diseara. Oricum, stii ca eu si orezul avem o relatie incordata. Mai bine mananc imodium si paine conforma foarte prajita si ceai. Bine ca nu e cazul. Inca! Desi daca insist suficient... [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.Cine spune ca orezul si painea ingrasa, minte!!!! [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] Azi am 54.8...si niste frumoase patratele pe burtica. [soricel]

 

Continuam cu branza telemea, paine prajita si incercam zi si un ardei umplut, sa vedem ce se intampla.Sunt ok acum, dar parca mi-e frica sa mananc chestii crude, fructe, salate, iaurt,etc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caress, însănătoşire grabnica, te asteptam cu mese normale :) eu am preluat multe reţete de la tine.

Brandusik, si eu ador combinaţia cioco neagră - fructe acrisoare, am încercat cu vişine, merisoare, coaja portocală, zmeură

Ceva pb si la mine dupa combinaţia pudră cânepă si chefir la ora 22, pentru energie ca sa-mi fac modulul zlinic de sport.

Carmen, este extraordinar 20 kg în 8 luni si fără sport, felicitari!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata  [flo2]  [flo2]  [flo2]

Caress   [batcap]  [batcap]  [batcap]  ... eu sunt o persoana care se ingrasa de la carbohidrati indiferent de combinatie ... in doua saptamani de regim in care am mancat : paine prajita, cartof si orez fiert  m-am ingrasat doua kilograme ... nu mint si nu glumesc cand spun asta  [soricel]

Fiecare organism reactioneaza diferit ... asta e clar  [vraji]  [vraji]  [vraji]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...