Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (197).. STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Neata girls :)

 

Mihaela si tu faci sport acasa?? Daca da, faci zilnic si ce anume faci? Cum e pudra de canepa, as vrea si eu sa mi iau.

 

Caress recuperare rapida, incearca regimul BRAT (banana, rice, apple & toast) eu mereu ii dreg pe baieti cand au probleme. Fac budincute cu mar copt, branza de vaci si banana.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 564
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ceau, dragutzelor! [flo2]

 

Vai de mine, ce-i cu epidemia asta de cufureala [:-)))] ? Ce-ati patit? Nu de alta, dar l-a apucat si pe Matei al meu. O fi vreun virus?

 

Azi merg la cumparaturi ptr ziua mea [pl]

am de gand sa fac bilutze de branza de burduf si gorgonzola umplute cu caju/stafide

tartinute cu paine vitastar, branzica philadelphia si somon afumat, iar ptr nemonticisti o placinta cu bacon si gouda.

De dulce vreau sa fac tortul cu alune de padure al lui Caress (pliiiiiiiiiz, Caressssss, spune-mi unde ai pus reteta), o placinta clasica cu dovleac si o semiluna cu nuca si dulceata de gutui.

 

Ieri am mancat asa:

MD: Kefir cu paine integrala de secara

P: salata de cruditati cu ton si legume la gratar

C: chitelute de curcan cu mazare si fasole verde.

 

Andanii, ma bucur sa te vad [pup]

 

Va pup dulce [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Darling, fac sport acasa, P90X, are un plan zilnic. Am avut perioade cand am facut zilnic (6 sapt), perioade cand nu am reuşit deloc, perioade mixte când făceam si 2 h pe zi ca sa recuperez pt zilele de pauză, dar programul da rezultate f bune, am scris recent la topic extraplat :) În plus, mai fac si abdomene de la Insanity si am descoperit recent hiit si tabata dar fac doar 1 data pe saptamana în ziua de pauză de la p90x.

Pudra de cânepă e un preparat proteic cu multiple beneficii. Dar gustul nu prea mi-a plăcut, e un pic ciudat, nu mai zic de culoare :)) dar decât shakuri de sinteza, prefer ceva natural.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am pus-o, e pe topicul de retete de aici, de pe forum.Intr o ora e gata, gata, bun de bagat la frigider.E cel mai usor tort din lume-cu conditia sa ai alunele deja rasnite.Sa l faci cu nuci sau cu alune de padure, nu cu arahide, si nici cu migdale, nu e la fel de bun.Mie una cu nuci imi place cel mai mult, are un gust...

 

Cu cat sta, mai bun e...asa incat poti sa l faci de azi, daca ai ce ti trebuie si ai si timp.Si fa reteta originala, nu aiai dietetica, macar prima data.. [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Cge ,La multi ani! Sa fiti sanatosi si sa va mearga toate struna!

Puisor,La multi ani! Toate cele bune si felicitari pt rezultate!

Dedicatie pt sarbatorite!

http://www.youtube.com/watch?v=n9bnmpqcweE

Hahah! Melodie filozofica! Asta am ascultat o noapte intreaga la hotel ,ca au avut o megapetrecere unii si n-am inchis un ochi.

Am fost conforma toata perioada.Nu mai pun ca-s obosita.

Va pup si va doresc noapte buna!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor sarbatoritelor!

Nu am mai ajuns la balet azi, trafic infiorator, multe incurcaturi, in fine...

 

Meniul de azi, dezlanat dar conform

-cafea cu cofeina

MD: struguri, ness fara cofeina

P: 2 feliute de toba cu 2 feliute de paine conforma; am incercat fara da' nu mergea, nici mustar nu am avut. Bine ca aveam painea... Oricum am terminat cu toba pentru o foaaaaaarte lunga perioada. 

G: cafea cu cofeina, ca lesinam de somn

C: 2 crenvusti de curcan, putina telemea, ardei gras rosu, panacotta

 

Vreau sa dorm!!! Fetele se uita la Veronica se intoarce.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...