Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (197).. STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

 

Dulcetica!! Merci si bravo ptr cumintenie!

Abia astept sa ajung acasa sa ascult dedicatia [:)]

Dedicatia trebuie s-o citesti printre rinduri ,respectiv sa faci azi si sa nu lasi pe miine.

Daca sintem noi asa rezistente la mincat prostii,sigur ar trebui sa facem liste cu ce vrem sa facem pe termen scurt ,mediu si lung si sa incepem sa le bifam ca solutionate. Clar ca nu ma refer la sters praful dupa dulapuri.

Pup!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 564
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cge la multi ani!

 

Mihaela eu ma gandesc sa amestec pudra de canepa in smoothies, dimineata. Asa tarziu iti faci portia de sport sau iei proteinele dupa workout?

 

Azi sar peste sport, pur si simplu nu am energie. Fac un dus si ma bag in pat cu o carte. Am mancat wassa cu gem, salata cu ou si ton, supa de linte si ca G am avut merisoare crude si tort.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cge, la multi ani, sa ti se indeplineasca dorintele!

 

Caress, si uite asa au iesit patratelele la inaintare acum inainte de Craciun. Sa-ti revii repede!

 

Ce de sarbatorite pe aici [flo2]

Eu am mancat turta dulce si ceva similar si n-am luat-o in sus ca doar am fost la sala aseara. Sper sa scap cu bine in perioada aceasta desi nu mai am cum ajunge la sala pana marti. De miercuri insa am iar o perioada foarte aglomerata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cge, la multi ani, sa ti se indeplineasca dorintele!

 

Caress, si uite asa au iesit patratelele la inaintare acum inainte de Craciun. Sa-ti revii repede!

 

Ce de sarbatorite pe aici [flo2]

Eu am mancat turta dulce si ceva similar si n-am luat-o in sus ca doar am fost la sala aseara. Sper sa scap cu bine in perioada aceasta desi nu mai am cum ajunge la sala pana marti. De miercuri insa am iar o perioada foarte aglomerata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani fericiti Cristina  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

Multumesc fetelor dragi de urari  [pup]  Sunt tot pe fuga si nu prea mai am timp sa va scriu. Avem si calendar de Advent si in fiecare seara trebuie sa facem cate ceva legat de Craciun. Merg in continuare la pilates asa ca sunt mult mai bine cu spatele.

 

Dulcetica, mersi pt dedicatie  [:D]

 

Mihaela, bine ai venit  [flo] Si mie mi-a placut foarte mult de Tony. felicitari ca te poti tine de program, e super.

 

Meniu ieri:

MD; paine integrala cu zacusca

G: covrigei cu tarate si ulei de masline

P: salata cu rosii, castraveti, salata verde si masline

C: fasole verde scazuta cu ochiuri

 

Azi:
MD: avocado, telemea

P: salata de quinoa cu rosii cherry si patrunjel verde

C: mai vad, n-am idee inca

 

O zi usoara doamnelor  [pup]  [pup]  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caress, ziceai mai demult de o combinatie de doua medicamente care functioneaza in cazul durerilor de cap. Poti, te rog, sa le mai zici o data? Am cautat in urma si n-am gasit. Ma chinuie o durere de cap de cateva zile, am luat paracetamol, antinevralgic, ketonal si nimic.

 

In rest, am mult de lucru si am neglijat dieta, se vede si la cantar. Asta e, mergem inainte... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor!

RSilvia, combinatia era Caffetin cu Tador.

 

La multi ani tuturor sarbatoritelor!!!!!!!Sa fiti sanatoase si fericite si sa petreceti frumos si conform!! [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2]

 

Mie tare mi e ca o iau de la capat cu orezul si branzica, normal ca atunci cand te simti bine mananci salata cu peste afumat, cartofi dulci, rodie... [batcap] [batcap] [batcap] [batcap] Zici ca sunt copil tampit, zau asa...Nici nu vreau sa ma cantaresc azi, aseara la sala ma uitam in oglinda si zau ca am ajuns la concluzia ca da, sunt cam prea slaba deja... [fri] [fri] [fri] [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...