Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Haina groasa


ab5174

Recommended Posts

eu am un pitic impotriva gecilor de fas. Am incercat sa descopar de ce, cred ca totul vine de la gecile mele din copilarie, nu sunt inca sigura.

Cert e ca nu ma prinde nimni in geaca de fas decat daca e de ski. :))))

Am palton scurt casual care merge si la pantaloni si la rochii tricotate, palton casual-sport, cu gluga, fermoar, lung pana la genunchi, palton ca si rochiile in A, corai (e superb), geaca din material, dar o prt doar la adidasi sau bocanci.

Geci din piele, cam inghet, dar pana la spital fac 5 minute.

 

Iar blana asta care e la geci ma interesez tot timpul sa fie artificiala si nu de caine sau raton sau alte animale,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Uite cu ce tip de rochie zic eu ca merge :

 

http://www.promod.fr/images/produits/pzoom/zp718769.jpg

Scuze (parerea mea) eu chestia asta o vad ca un tricou lungit la spalat ...nu rochie.

 

Eu ca rochie mai de 'iarna' mi-am luat astea.

Mergem pe 23 la Andre Rieu (visez asta din '97) si chiar nu stiu inca cu ce sa ma imbrac .....mai timp sa mai cumpar citeva  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

post-23178-0-77678700-1385666179_thumb.jpg

post-23178-0-96167100-1385666285_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apricot...sint si online -£34 numai.....dar vezi ca dantela aia din fata e cam transparenta ...eu am taiat un tricou negru si am cusut sub  sa nu se vada chilotii [:-)))] [:-)))] [:-)))]

De obicei au la Debenhams sau John Lewis.

 

 

Eu mi-am luat 8 cu toate ca port de obicei 10  ...'googaleste' apricot dresses

 

Edit -aici e rochia:

 

http://www.apricotonline.co.uk/mall/productpage.cfm/womensclothing/_5051839127883/461694/Dark-Grey-Edwardian-Patchwork-Tunic-Dress

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Superrrrrrr [pk] .....ia-ma si pe mine

Cum a anunta ca vine sau cind am aflat eu - cam in martie am si luat biletele. 

Al meu ca cica pica lunea .....tralllllaaa..... luam biletele ...si dupa aflam ca s-au vindut asa de repede ca mai tine 2 concerpe parca pe 6 si 7 decembrie ......

Noi mergem aproape de Craciun  ...pun poze. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ab, de la ce firma e rochia nr. 2? Imi place mult, si eu as purta-o cu geaca neagra scurta.

 

Si haina blanoasa imi place, aqai, daca ninge o scuturi ca pe un caine ud [fri]

 

xio, la geci nu conteaza ca-s din piele, numai blana sa nu aiba? [help]

 

 

 

Geaca e imitatie de piele, e mai rapid sa scriu geaca de piele,  stie toata lumea la ce model ma refer.

 

 

Ab, faine rochiile puse de tine, dar cea 'ca un tricou' e din alta categorie de stil.

Eu as merge cu ceva de genul ala la lucru, cu colanti negri si fake ugg de exemplu. Ar arata haios si lejer.

 

Stilul asta imi place (dreapta imaginii), cu blana artificiala evident sau alte cizme, ca astea sunt putin cam prea mult:

http://i0.data.sanomadigital.ro/B1C8A4C28C7CF0A0EB407271CAFBB4869/charts-galerie-femeia-motive-iarna.png?width=380

 

 

 

Eu asa ceva vreau sa imi cumpar din Ro:

https://www.google.de/search?q=fusta+motive+romanesti+cizme&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=J62XUsrCEoLPtAbwqYHgCA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=853&bih=391#q=fusta+etno&tbm=isch

 

arata incredibil cu cizme negre pana la genunchi si geaca de piele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sint foarte faine fustele Xio .....si ieftine.

Eu magazin din ala nu am la mine in oras ......dar si cind ajung de obicei nu plec fara ceva.

 

Acum ca stiu ce marime port la ei....pot sa-mi cumpar online.

 

Xio, eu rochie de aia stil tricou.....nu port...le urasc de numa' [:-)))] stiu sint mai baba asa.  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...