Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Minuni de Noiembrie-Decembrie 2012 #16#


Recommended Posts

  • Răspunsuri 447
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Angelique draga, ne-am gandit la tine si te-am pupat pentru Stefanut, caruia ii dorim din toata inima toate cele bune si multa multa sanatate si un an lipsit de probleme!

Il pupam pe Stefanut cu mult drag,Nicholas il imbratiseaza strans,barbateste:)

Sa va creasca mare puiul si sa va lumineze ca si pana acum fiecare secunda!

La multi ani!  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bubu multumim,va trimitem si noi inapoi multi pupici dulci!

 

Noi inca ne luptam cu bubitele,apar din neant si nu stim de la ce.Acum are pe burtica:-(.Ieri sa innecat din nou ca data trecuta numai ca si a revenit mai repede.O dr. ne a spus ca e posibil sa aibe crize de astm,noi avem un medicament pentru astmatici si unul pentru reflux.Deci dr. banuieste ca sdm inneaca din astea doua cauze:-(.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of,dragii de voi... Spalaturi cu ceva ceaiuri oare ai voie?oricum, e clar ca e ceva intern care cauzeaza bubitele, de se tot muta de colo colo:(

Si innecatul asta...Noi de cand am terminat cu refluxul nu a mai existat nici un fel de episod neplacut,poate ca ar trebui sa mai ceri o parere, nu sa iti spuna ce presupun.. Daca se intampla cand sunteti la munte, sau eu stiu unde plecati?tre sa stii ce sa ai la tine,exact..Of,mai Abgelique...Pune toate problemele intr-un sac si spune-I lui 2013 sa plece cu ele!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bubu,am citit mult despre dermatita,din pacate pentru unii copii e pacatoasa.Eu inca nu am reusit sa elimin toti factori care se presupune ca ii fac rau.Sotul face curat in casa,a dat cu solutie de mucegai iar noi momentam suntem la soacra,care are covor cu lana si alte lucruri la care are interzis.Astazi dupa lapticul de dimineata mergem acasa la noi.Dupa ce elimim cat pot tot ce nu are voie si totusi persista ne punem alte intrebari.Of,as vrea sa scap asa de usor de toate problemele dar ele nu vor sa plece de la noi:-(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...