Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minuni de Noiembrie-Decembrie 2012 #16#


Recommended Posts

  • Răspunsuri 447
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetele

 

Noi am lipsit pt ca pitica e bolnavioara. Saptama trecuta a fost racita rau si ina nu si-a revenit total. Dimineata s-a trezit cu un ochi lipit si al doile pe jumatate. Maine mergem iar la medic.

 

Ce frumos povestiti cum sunt copilasii topiti dupa tatici. A mea n-are nici o treaba cu el. Fuge la usa cand il aude, il ia in brate si apoi cauta sa ii ia telefonul. Alt interes n-are. Tot de mine sta agatata.

 

Cu somnul sta bine pezte iar seara avem recital la culcare. Ea doarme 2 doua ori, o data la 10-11 si apoi la 15-16 cate 1-2 ore. Nu pot sa ii scot un somn pt ca nu ma mai inteleg cu ea.

 

Ioana [pup]  Irinei si sa fie bine.

Almy spor la gasit casa ideala

 

Am citit mai devreme si am uitat pe cine mai vroiam sa nominalizez, imi cer scuze daca am uitat.

 

[pup] la toata lumea, fug sa fac papica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iata-ne si pe noi, pitpalac si mamica lui.

Serviciul este si la noi solicitant, plec la 9:00 si revin la 19:00, dar vinerea sunt libera ceea ce este grozav. E drept ca nici nu sunt platita pentru aceasta zi libera, consider insa ca e un compromis acceptabil si o fac pentru bebe mic cu drag.

Pitpalac merge foarte bine, a evoluat in 2 saptamani incredibil! E vesel, alearga, doarme bine si papa acceptabil. Pe tati il iubeste dar nu pot spune ca are o pasiune deosebita fata de el. As zice ca ne prefera ori pe unul ori pe altul in functie de ce jucarie mai interesanta avem la momentul respectiv.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cat despre faptul ca intru rar, marturisesc ca acest lucru se datoreaza nu doar faptului ca muncesc mult si timpul e limitat cat mai ales faptului ca sunt deconectata foarte des si devine enervant sa ma reconectez iar si iar timp in care pierd mesajele scrise. Si, sper ca nu veti da cu rosii, dar admit ca FB e mult mai prietenos si acolo comunic mai mult cu fetele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

PISELINO nu fugim nicaieri....cel putin o parte dintre noi...ies si dintii....stai linistita.

TNICOLETA sanatate multa.sa se recupereze bine.

CELLENA felicitari!!

 

noi dimineata avem urmatorul ritual.se trezeste in jur de ora 7.merge Cu tati in salón,o aseaza in scaun si isi ia micul dejun,apoi se joaca.la 8se trezeste mami si dupa sesiunea de pupici,mergem la baie.o asez pe olita si se uita la mine ce fac...ii dau si ei periuta de dinti si se pune pe treaba...cum poste ea mai bine.de,cele mai multe ori cauta Cu privirea ceva interesante...de pe rafturi.de obicei primeste hartia igienica pe care o rupe Cu mare placere.apoi ii fac suc de portocala si in timp ce il savureaza mami se imbraca.apoi me jucam...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si ieri Cu bucatile de hartie rupte ne-am jucat dupa-masa si am facut un om de zapada.am desenat omul de zapada si am pus lipici.iar printesa punea Cu zor hartie..avem multe lucrari...pe fiecare scriu data...se descurca bine acum sa lipeasca actibilduri...la inceput ramanea Cu ele pe maini...era asa haioasa...

 

helloooooo?nu mai e nimeni pe aici??

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...