Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Minuni de Noiembrie-Decembrie 2012 #16#


Recommended Posts

[soricel]Lacra, Adriana, va multumesc,dragelor, asa cum pupacesc din nou toate mamicile si toti puii care au trimis zambete si pupici si urari de bine catre noi! Nicholas va pupa!! Pai daaaa, sa va pupe si pe voi, ca de oglinda nu se mai satura:) Cum il imbrac, cum fuge la oglinda sa se vada! Cum il pieptan, tusti la oglinda sa se admire (si se si pupa cu ocazia asta, of course; cum ii pun o alta caciulita pe care nu i-am mai pus-o- hop la oglinda, azi luase pieptanul si incerca el sa se pieptane, am murit de ras!

 

Am avut o zi tare frumoasa; pentru Nicholas am lasat la usa ghetutele, papuceii de casa si cizmulitele cele noi, ha ha, 3 perechi, asa ca "Mosul" a avut treaba sa le umple, dupa ce s-a dumirit cate persoane sunt, de fapt,in casa [:)]

Eu sunt happy ca pe langa dulciurile mele favorite am gasit in ghetute si un ceas, ca ahhhh, recunosc, sunt fan ceasuri, asa ca asta face o cifra rotunda la colectia mea:22!! ha ha ha! Faza e ca m-am nimerit cu iubi rau de tot la capitolul asta, ca si el e innebunit dupa ceasuri de marca, faine...tra la laaa.. Am fost la bunici, am pus si prin ghetutele lor cate ceva, au pus si ei prin ale lui Nicholas,bunica i-a si tricotat niste vestute cu gluga, super sexoase:):), deci ziua a fost plina de achizitii:)

 

...si de bunaciuni; am mancat numai dulciuri, recunosc.Si ce bine a fost!! Oricum, pot sa ma laud ca am 3 kile  mai putin decat inainte de a ramane insarcinata, asa ca termin anul pe metereze. [pk]

 

Hai ca m-am laudat [:)]Adevarul e ca azi a fost o zi minunata!Va imbratisez si va doresc un weekend minunat si plin de zambete! [flo2]

 

Azi e ziua mamei mele si, bineinteles, cel mai important,   [flo2]azi e ziua puiului lui Iri, asa ca sa o pupacim pe mami si sa il imbratisam pe bubulici, dorindu-I muuuuuuuulta sanatate, mult noroc si numai bine si frumos in viata! Iriiiii, petrecere frumoasaaaaaaaa si vreme super!! sa vii sa ne povestesti, daaaaaaaaaaaaa?

 

pup si fug, e 1.40 am:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 447
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Helooooo ne-am intors si noi de la marea distractie, super obositi...am dormit ieri toti 3 o gramada, dar a fost atat de frumooooossss. Am mamcat numai bunatati, baietii au facut gratar la o bucata de noapte cu palinca langa ei, noi in cabana cu copilasii, 6 la numar, care mai de care mai scump.Tortul a iesit grozav, sigura chestie e ca am uitat acasa niste floricele...dar la cat era de ochios nici nu se observa ca lipsesc.

 

Bubu, Lacra, Angelique, multumesc dragelor din suflet pt urari,va doresc si voua numai clipe minunate alaturi de copilasii vostrii.

Bubu, n-am apucat sa-i spun micutului Nik la multi ani cu ocazia onomasticii...scuze, am avut o multime de pregatit, dar ii spun acum...La multi ani "mosulica" Nik , sa cresti mare si sa fii la fel de vesel ca mami.

 

Sa aveti o sapt magica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim mult Almy, asa e, ne-am simtit tare bine si noi si copilasii, cica au dormit toti neintorsi in seara aia...cred si eu la cat au topait si tipat si jucat...

 

Bubu...la multi ani si mamei tale, sa fie sanatoasa si sa se bucure cat mai mult de nepoti.

 

Si mie imi pare rau ca nu mai vb aici, e din ce in ce mai pustiu....si ce activitate era acum 1 an...

 

Bioana, voi cum sunteti, ce face Irinuca?

 

Noi maine cred ca facem bradul...iuhuuuu...tare curioasa sunt sa vad cum va reactiona puiul...la cat e el de " cuminte" cred ca am sa leg bradul de o usa sa nu ma trezesc ca-l rastoarna, iar globurile cred ca vor sta doar in varf :-)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...