Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rog barbatzii sa raspunda...


Recommended Posts

Pot sa raspund si eu??? Vad ca au mai fost exceptii ... In calitate de femeie... sa spun una care a inselat... si a fost prinsa?!? (scandalizez pe toata lumea). In primul rind pentru Marius, cred ca foarte rar ai sa vezi o femeie care insala accidental, printr-o relatie de o seara, o aventura de-o noapte. E mai mult stilul barbatilor asa. Cred ca femeia insala din mai multe motive si functie de motivul care o determina sa faca acest pas si e si atitudinea pe care o are, sau ma rog, semnele pe care le lasa sau pe care le ignora sau poate nu le poate controla . Din punctul meu de vedere la cum a descris Ymcar ca s-ar schimba o femeie... ma numar intre cele care am grija de mine si fara sa fiu amorezata pina peste poate... deci ar trebui sa ma pot ascunde f. usor... Deci din punctul meu de vedere cred ca poate percepe schimbarea doar prin prisma comportamentului, ochiilor - care nu mint niciodata, raceala (care insa poate fi ascunsa... daca vrei) si atitudinea fata de partener (si fata de cel stabil si fata de cel cu care ai avut aventura sau cu care ai inselat - daca are sotul un gram de noroc sa-l si cunoasca). "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Gabi_K
gaseste un barbat gol in dulap:) Bun, deci fara gluma, ar trebui sa se mai documenteze un pic despre ea: ce face, unde umbla, ce program are... si poate si ce a dus-o pe dansa in pragul disperarii ca isi inseala sotul? Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Pai daca ar remarca faptul ca e disperata, tu crezi ca ar schimba ceva inainte sa-l insele sau statistic vorbind, isi pun intrebarea abia dupa? Atunci cind nu observa, de regula ii este total indiferent...si cind observa accidental ,probabil orgoliul ranit ii dicteaza o reactie.Cind se ajunge in aceasta situatie,adica ea inseala, exista diferente ireconciliabile, de cele mai multe ori. dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ina78
Pot sa raspund si eu??? Vad ca au mai fost exceptii ... In calitate de femeie... sa spun una care a inselat... si a fost prinsa?!? (scandalizez pe toata lumea). "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Si tie o [flo] pentru curaj! Si poate si pentru alte lucruri care le-ai scris acolo.... My life smells acceptable
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ymcar Si tie o [flo] pentru curaj! Si poate si pentru alte lucruri care le-ai scris acolo.... My life smells acceptable
La ce am scris si facut eu ... numai flori nu meritam... Dar daca tu esti in pline schimbari... in mai bine vad eu... [cool] esti mai indulgent... "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ina78
quote:
Originally posted by ymcar Si tie o [flo] pentru curaj! Si poate si pentru alte lucruri care le-ai scris acolo.... My life smells acceptable
La ce am scris si facut eu ... numai flori nu meritam... Dar daca tu esti in pline schimbari... in mai bine vad eu... [cool] esti mai indulgent... "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Well.. fiecare cu parerea lui. Eu o mentin pe a mea. Si nu e indulgentza care tine de schimbari in bine. Oricum nu am precizat pentru CE din ce ai mai scris. Poate fi ceva secundar, nu neaparat faptul in sine ca ai inselat. My life smells acceptable
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sincer sa va spun, nu cred ca l-as insela pe sotul meu, desi poate ca ar merita-o, pt. ca nu sunt genul ( una la mana ) si in mod sigur si-ar da seama, fiindca ma cunoaste foarte bine si imediat ar sti ca e ceva in neregula. Dar eram curioasa sa stiu daca barbatii isi pot da seama daca consoartele ii insala, dupa cum noi, cele de sex feminin, ne cam dam seama de ceva putred, dictat de cele mai multe ori de intuitia feminina. Oricum, cine a facut-o, e clar ca are nervii tari... Mamica de [baietel] nazdravan Rares si [bebic] Mihnea Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ina78 In primul rind pentru Marius, cred ca foarte rar ai sa vezi o femeie care insala accidental, printr-o relatie de o seara, o aventura de-o noapte. E mai mult stilul barbatilor asa.
[:)]Pai barbatii aia care au o aventura de-o noapte, cu cine isi consuma relatia? Admitand ca unii au relatii cu alti barbati, mi se pare ca, aproximativ, numarul barbatilor care au aventura unica este egal cu cel al partenerelor lor, care petrec si ele o unica noapte (ma rog, seara, dimineata) cu un barbat...Corect, nu? E vorba de stil... [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]poze multe cu noi[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/551940014PFgtLL"]Ana a implinit un an[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/554582211ZUiOLU"] 2006[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/557637684wPafYA"]2007[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Rufus
quote:
Originally posted by ina78 In primul rind pentru Marius, cred ca foarte rar ai sa vezi o femeie care insala accidental, printr-o relatie de o seara, o aventura de-o noapte. E mai mult stilul barbatilor asa.
[:)]Pai barbatii aia care au o aventura de-o noapte, cu cine isi consuma relatia? Admitand ca unii au relatii cu alti barbati, mi se pare ca, aproximativ, numarul barbatilor care au aventura unica este egal cu cel al partenerelor lor, care petrec si ele o unica noapte
Mie mi se pare ca numarul femeilor se tot spune ca e mai mare decit numarul barbatilor... de unde nu prea iese un barbat ptr. o femeie... In al doilea rind barbatii casatoriti "atenteaza" mai des la femei necasatorite, mai mici (chiar cu mult) ca virsta...mai rar o sa vezi femei incurcate cu barbati mai tineri, singuri ... Asa cred eu... "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ina78
Pot sa raspund si eu??? Vad ca au mai fost exceptii ... In primul rind pentru Marius, cred ca foarte rar ai sa vezi o femeie care insala accidental, printr-o relatie de o seara, o aventura de-o noapte. E mai mult stilul barbatilor asa. "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Sincer si eu ma intreb cu cine naiba isi inseala barbatii aia nevestele? WARNING: I have an attitude and I know how to use it!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by pisimuky
Sincer sa va spun, nu cred ca l-as insela pe sotul meu, desi poate ca ar merita-o... Mamica de [baietel] nazdravan Rares si [bebic] Mihnea Good things last forever.
Crezi ca sa-l inseli e o solutie pentru problemele voastre? "Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma." Roxana, mamica lui Andutu grasunelu' bursucelu' scumpicu' zis "Piedone"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...