Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tinuta de Revelion


MElise

Recommended Posts

Poate e prea devreme (desi nu cred...), poate ca nu are o importanta atat de mare (desi nici asta nu cred...), dar m-am trezit dimineata cu gandul la cum ma voi imbraca de Revelion. :) E drept ca anul acesta, ca niciodata, inca nu am absolut niciun plan, dar... ma gandesc ca planurile pot incepe si cu o idee de tinuta. :) Voi ce planuri vestimentare aveti pentru acest sfarsit de an?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai, dar daca fata vrea invers, ce aveti voi cu ea ??!! [flo2] [pup]

Eu nici daca as sta acasa nu mi-as pune pijamalele in noaptea dintre ani.

MElise nici eu nu stiu unde voi face Revelionul, insa am intotdeauna la indemana o rochie neagra, pantofi/cizme cu toc negre si un sacou sau pulover (negru sau alta culoare). Accesorii colorate sau argintii-aurii si gata. Aaa..sa nu uit. Lenjerie rosie.

 

Si asta-i tot. Oriunde m-as duce aleg din piesele respective si accesorizez mai mult sau mai putin.

Pup !

 

[pup] [pup] [pup] [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu e prea devreme , sunt sigura , si daca vei avea rochia cu siguranta  vei pune la punct si celelalte detalii , sa te organizezi .

Dupa Craciun , care e o sarbatoare cu multe traditii si conservatorism , as alege pentru Anul Nou o tinuta sparkly, plina de viata , cu sclipiciuri . E singura noapte dintr-un an cand mie nu imi place sa stau in pijamale si papuci de casa , chiar daca as fi la o cabana acoperita de zapada ca in povesti sau la mine acasa.

In noaptea de Anul nou este mai importanta atmosfera decat cate feluri de mancare ai pe masa, o petrecere cu cei mai apropiati prieteni sau numai cu familia sunt cele mai reusite.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred ca MElise deschidea asa un subiect daca planuia sa stea acasa intre plapume. Nu are un plan cu sensul ca nu stie daca va fi restaurantul X sau Y, sau merge la prietena z sau y dar clar ca va fi undeva unde se va cere o tinuta de seara. Eu asa am interpretat mesajul ei.

 

Eu planuiesc sa stau acasa, m-am babit si nu ma mai tin balamalele la pierdut nopti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...