Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tinuta de Revelion


MElise

Recommended Posts

Blugi albi, bluza alba, o geaca sport alba cu gluga gri si niste pantofi gen crocs :))) exact! am garda de revelion. :))))))dar daca voi ziceti, imi iau atunci lenjerie rosie din dantela chiar :))

Asa-i de frig la nemtii aia de stai cu geaca si gluga pe tine? [:-)))]

 

Nasol, da ce sa-i faci, cineva mai trebuie sa si munceasca! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu e geaca de fas, e .....de-aia nici nu am scris :)) de trening. Fliece parca se numeste :))) si da, e frig, eu stau cu bluza aia de trening pe mine si inghet, mai imi iau si geaca de urgentist, iar nemtii stau in tricou si sandale sau pantaloni pana sub genunchi...culmea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, sa stii ca si eu cam la fel simt pt noaptea de revelion, ca e pur si simplu o noapte pierduta, si a doua zi esti chiaun.

Este adevarat, gandesc si din postura omului cu copii, care daca se culca ff tarziu, spre dimineata, peste 1-2 h se scoala copilul care e fresh.

Deci ca atare nu  ma omor dupa sarbatoarea revelionului. Daca ar fi ziua ok, dar noaptea, cam naspa

 

M-am babit si eu, este clar

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Xio, tu esti friguroasa, lasa ca te dai pe brazda. Asa eram si eu la inceput cind am emigrat. Imi amintesc ca era martie si englezii erau in slapi iar eu cu ciubote si haina de blana. Sa ma vezi acuma ce primavaratec umblu in plina iarna, m-am obisnuit sa ma imbrac ca ei. Trebuie sa fie vifornita mare ca sa-mi pun ciorapi lungi sub fusta si bluza cu mineci lungi. Chestie de obisnuinta, ai sa vezi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Pentru ca imi place sa fiu pregatita din timp, acum o saptamana am plecat in cautarea rochitei pe care sa o port in noaptea de revelion. Am gasit rochia perfecta in magazinul Only For You din  Mall Shopping Center Mercur (Ploiesti) si sunt foarte incantata de aceasta achizitie! Am avut de unde alege, in magazin gasiti o multime de modele frumoase si de foarte buna calitate, iar daca aveti nevoie de ceva nu ezitati sa rugati vanzatoarele sa va ajute! Sunt foarte amabile si sincere, va vor indemna sa cumparati ceva cu care sa va stea si bine, nu doar de dragul de a vinde! Recomand cu drag acest magazin!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Pentru ca imi place sa fiu pregatita din timp, acum o saptamana am plecat in cautarea rochitei pe care sa o port in noaptea de revelion. Am gasit rochia perfecta in magazinul Only For You din  Mall Shopping Center Mercur (Ploiesti) si sunt foarte incantata de aceasta achizitie! Am avut de unde alege, in magazin gasiti o multime de modele frumoase si de foarte buna calitate, iar daca aveti nevoie de ceva nu ezitati sa rugati vanzatoarele sa va ajute! Sunt foarte amabile si sincere, va vor indemna sa cumparati ceva cu care sa va stea si bine, nu doar de dragul de a vinde! Recomand cu drag acest magazin!

Si tu esti una dintre cele amabile si sincere? [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...