Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nazdravaniile lui Sebi


mav

Recommended Posts

din viata fratiorilor... azi dimineata, negociam cu sebi sa mearga la gradi... si el... cica vroia sa stea acasa, sa petreaca timp de calitate[:D] cu fratiorul lui. buuuuuuun, zic atunci, daca-i asa, haide sa inchidem tv-ul, calculatorul si celelalte minuni ale tehnologiei moderne (jocul video cu masini, etc) si.... sa petrecem timpul impreuna. am scos carticelele cartonate, cu imagini de fructe, legume, animale si... povesti ilustrate (am adunat un teanc pt sebi si el le-a pastrat, ca nu-i un copil 'stricacios'). nici n-am apucat sa deschid gura... si sebi s-a pus pe povestit, cica ii "citea" lu' fra-su, urmarind imaginile. atat de frumosi erau amandoi, cel mare serios, inventand povesti cu fructe si legume si cel mic intinzand si fluturand[:D] manutele curioase catre carticele, bucuros ca-i bagat in seama... de fratele mai mare! am vrut sa-i filmez..... dar mi s-au descarcat acumulatorii si asa ca am ramas si fara poze.... sunt atat de multumita ca avem doi copii sanatosi, linistita sufleteste, suntem binecuvantati cu copiii nostri! Mami de baieti nazdravani: [aerob] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53465"]Sebi[/url](4 feb 2004) si [bebic]Antonio(27 oct 2008) ________________________ Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sebi... ma vede trista.. si vine si-mi marturiseste: Mami, te iubesc pana la Dzeu de mult! ... apoi adauga... si pe tati tot pana la Dzeu... si pe Antonio... si pe......... vara-sa... si pe...varu-sau......... Observa ca imi "cade" fata... si adauga Dar TU ESTI PRIMA PE LISTA MEA![il] Mami de baieti nazdravani: [aerob] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53465"]Sebi[/url](4 feb 2004) si [bebic]Antonio(27 oct 2008) ________________________ Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...