Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

divort dupa 2 luni de la nunta?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 278
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ne-a luat la amandoi, ca sa vorbim cu 2 centi pe minut. si m-am certat un pic cu mama pana mi-a dato si pe cea detailata si mai bine nu o vedeam.mi-am facut un rau mai mare decat credeam, o sa incerc sa ma linistesc , si sa vad ce am de facut.nu stiu am ajuns sa cred ca s-a insurat doar sa dea bine la cv , pentru ca alta explicatie nu am. vazand desfasuratorul de la telefon, am vazut si ca sotul meu cat a fost la tara la maicasa a putut vorbi la diferite nr. de telefon, numai cu sotia nu a putut vorbi. acum mi se spune si ca ar fi afirmat la niste prieteni ai nasilor nostri ca decat sa plateasca pensie alimentara mai bine se lupta sa castige el copilul, ca maicasa e tanara si lar putea creste la tara fara probleme. ce sa mai cred? decat ca nu ii mai pasa de nimic, asa ca nu vad de ce mi-ar mai pasa mie. stoian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by magdalena67
ne-a luat la amandoi, ca sa vorbim cu 2 centi pe minut. si m-am certat un pic cu mama pana mi-a dato si pe cea detailata si mai bine nu o vedeam.mi-am facut un rau mai mare decat credeam, o sa incerc sa ma linistesc , si sa vad ce am de facut.nu stiu am ajuns sa cred ca s-a insurat doar sa dea bine la cv , pentru ca alta explicatie nu am. vazand desfasuratorul de la telefon, am vazut si ca sotul meu cat a fost la tara la maicasa a putut vorbi la diferite nr. de telefon, numai cu sotia nu a putut vorbi. acum mi se spune si ca ar fi afirmat la niste prieteni ai nasilor nostri ca decat sa plateasca pensie alimentara mai bine se lupta sa castige el copilul, ca maicasa e tanara si lar putea creste la tara fara probleme. ce sa mai cred? decat ca nu ii mai pasa de nimic, asa ca nu vad de ce mi-ar mai pasa mie. stoian
[wow] NO COMMENT! Elle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca asa pune domnul problema... Stai linistita ca nici un judecator nu incredinteaza copilul tatalui prea usor, trebuie sa existe circumstante serioase... Fetele care au trecut deja printr-un divort pot detalia subiectul mai bine... In al doilea rand, daca aveti ambii buletinele pe adresa la care locuiesti acum, ai putea sa-i faci mizerii, pentru ca a parasit domiciliul conjugal... Ceea ce nu ne ucide ne face mai puternici. http://community.webshots.com/user/miana_dragnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magdalena am citit subiectul tau de la inceput. Esti intr-adevar intr-o situtaie dificila. Noi suntem intr-o situatie asemanatoare sa zic asa: locuim in apartamentul matusii mele, pe care mi l-a cumparat cand am intrat la facultate, dar nu este trecut pe numele meu.Am discutat aspectul acesta dinainte sa ne casatorim( mai ales ca am locuit impreuna 2 ani ininte) si am hotarat de comun acord ca o sa locuim aici pana vom avea resursele necesare sa ne achizitionam propria locuinta. Niciodata nu s-a pus problema ca este ap. familiei mele, mai ales ca ai mei ne viziteaza foarte rar. Locuim si cu fratele meu, care este la facultate, dar nu l-a deranjat, ba din contra i se pare normal sa-l ajutam si pe el, caci are drepturi egale cu ale noastre. Totusi tind sa cred ca tu nu l-ai cunoscut asa cum era, sau ti-a aratat numai o parte a personalitatii sale, iar dupa nunta a schimbat foaia. Ce fel de om poate sa se gandeasca ca ar putea sa-i ia copilul inca nenascut al unei femei? Ce suflet are? Poate eu sunt mai impulsiva, dar daca as auzi o astfel de idee la barbatul despre care se presupune ca ma iubeste nu as raspunde de faptele mele. Auzi! Sa ia copilul si sa-l duca la ma-sa?[bang]Sa se duca el la ma-sa[xx(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stau si plang in fata calculatorului si ma rog sa imi dea dumnezeu puterea sa merg mai departe, si am ajuns la concluzia clara ca am primit de la viata ceea ce meritam. Atat sau rugat parintii mei sa mai am rabdare, sa ne cunostem mai bine, ca exista tot timpul din lume pentru a ne casatori, si eu am fost incapatanata si am spus ca el este alesul meu, si ca ma casatoresc cu el. acum imi dau seama cat am gresit, dar ce folos.nu mai vreau altceva decat sa ma lase linistita, sa pot aduce pe lume acest copil si sa pot sa ii ofer conditiile necesare unui trai decent. si oricum le multumesc lor, parintilor ca nu miau intors spatele, si ca sunt aproape de mine, si nu au inceput sa faca reprosuri acum, si ma ajuta in limita posibilitatilor. stoian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...