Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Buna ziua, dragi parinti !

Ma gandesc la o iesire din Bucuresti, impreuna cu copilul meu de 4 ani; mai precis, as vrea sa plecam saptamana viitoare, poate in weekend, la Predeal , unde vom ramane vreo 2 zile, daca gasim camere libere pe la vreun hotel, in apropiere de partia Clabucet.

M-am gandit ca ar fi mai distractiv daca ar mai veni cu noi si alti parinti cu copii de varste apropiate de cea a baietelului meu.

Prin urmare, m-am gandit sa fac o invitatie doritorilor.

Astept raspuns.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 4 weeks later...

Da, eu de exemplu organizez una similara poimaine (duminica, 13 iulie) dar este excursie pentru copii "pe munte" si nu "la munte", adica de mers si de urcat pe jos pe munte. Eu vin cu fi-miu de 6 ani, mai vin si alti parinti cu copii de varste similare.

 

Detalii pe http://carpati.org/ - sectiunea Ture - sper ca nu incalc vreo regula postand si link-ul direct:

 

http://www.carpati.org/planificator_ture/tura_pentru_copii_-_brana_ursilor/3654/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, pe munte vroiam si eu sa scriu, nu la munte.

Nu am gasit informatiile la excursia care a fost pe 12 iulie la ture, am gasit doar ceva pe 5 iulie si 19 iulie (Sibiu); o sa mai verific in caz ca mai apar vreounele in urmatoarele saptamani.

Multumesc frumos de link.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...