Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati de martie-aprilie 2011 (56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neatza, cafea a dat cineva azi?

 

Daca nu poftiti aici cu cofeina si fara, capucino, ceai... doar comandati si veti primi.

 

Am fost la film aseara, cu sotul si cativa prieteni . Super tare filmul, am ras cu lacrimi. A , am uitat sa zic la ce film, hihi, la Last Vegas cu toti marii babalaci ai cinematografiei americane.

 

Multumesc de urari

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxy multumim de cafea desi nu beau prefer un ceai sau un pahar cu lapte cald.

Si eu aveam cheaguri si erau de la o anexita spurcata care nu vrea sa plece de la mine.

Si la noi ninge de luni, azi a inceput mai tare, am reusit sa o plimb deja pe A cu saniuta, era asa bucuroasa nu o mai puteam baga in casa. [alcool]

Cami, Miky multumesc oricum nu mai este mult. [biz]

Pe mine ma incearca o raceala de atata stat pe afara in zapada, sper sa nu ma ia mai tare ca asta imi lipseste acum. [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Somleac nu mai fa cafea ca am facut eu destula [:D] super ca ati fost la film [pk]

eu am fost la teatru particular saptamana trecuta cu fetele, sotii acasa cu copiii [:D] la o comedie 'Chinurile si placerile adulterului', am ras sa ne cocosam.

ce m-a enervat este ca am ajuns acasa afumata....ca stateai la masa, comsumai, fumai.....si te uitai la teatru[:D]....asta nu-mi place la teatrul particular.....fumul [:D]

 

Mary dar asa zapada este la voi? de-ai stat prin zapada? [olala] trimite zapada si la mine.

ai grija sa nu te ia raceala ca nu-i momentul [:D] [pup]

 

daca va zic ce i-a facut Anastasia mamei aseara...... [alcool]  chiar cand vorbeam cu mama la telefon , Anastasia se tot agata de mana ei si mama o tinea de mana si o invartea cumva pe parchet asa taras pe jos [:D]

apoi nu stiu cum o fi invartit-o ca i-o fi sucit putin mana si oaaaa... a inceput sa urle ca o doare , ca vaiii, ca nu mai poateeee.....mama saraca cica a luat-o, a masat-o, Anastasia nici nu mai misca mana deloc, vroia numai in brate, sa nu o miste ......

s-a speriat saraca mama ca a stat cu ea in brate, a si adormit-o in brate ca atunci cand era mica [:D] nici n-a mai iesit cu ea afara ca atata urla Anastasia si se vaita.

 

si cand ajung eu acasa, plangea si urla si nu misca mana deloc, se speriase si sotul ca si el este un speriat de bombe  [alcool]  am luat-o, am vorbit cu ea, am apasat mana...se vedea clar ca n-are nimic, am luat-o cu altele sa vad cu misca mana, n-avea nimic [:D] ca prin minune nu mai avea nimic [batcap] 

am mancat frumos si am ieist afara pe o plocica mica, cu pelerina de ploaie si ne-am alergat pana n-am mai putut si ne-am jucat, ne-am dat si in leagan..... am intrat la ora 20 in casa.  si nici n-a mai pomenit de mana sau de ceva [soricel]

sa vedeti cat a putut sa joace teatru si a vazut-o pe mama la picioarele ei a fost si mai si. saraca mama era socata, speriata, nici mancare nu i-a trebuit. a zis ca s-a gandit la tot felul [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxy nu e chiar mare zapada vreo 20 cm dar e inghetata bine ca e frig nu e mocirla.

Ce am ras de Anastasia actrita se face! [:-)))] [:-)))] [:-)))]

A mea e deocamdata la debutanti scapa cate o minciuna mica, in schimb e as la smecherii te duce de nas cum vrea ea, si daca o cert vine cu o fata de miloaga si spune "imi pare rau mami" [:-)))] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor

 

somleac multumim de cafea

eu mai beau una si la ora asta

ca mai am niste ore azi in afara de cele de dimineata si pe seara si tre sa rezist

când am venit de la scoala am prestat niste clatite simple si unele cu branza si cascaval

 

roxy si mary ma bucur ca e zapada la voi

eu sincer nu imi doresc zapada decat poate un week-end sa se bucure fetele de ea

dar mai mult nu vreau ca daca ninge nu ma mai deplasez cu masina si mor de plictiseala in casa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Somleac si noi am vazut acelasi film sambata nopatea...mi-a placut tipa cu care ramane Michael Douglas... am zis ca vreau sa arat si eu ca ea la varsta ei...multam de cafea.. am o durere de cap...

Roxy, du-te la dr. nu sta si trimite zapada si la noi

 Mary, parca vad ca ne dai veste maine-poimaine..

da mai Cami, si eu ador Bucurestiul  cu aglomeratia, inghesuiala, zgomotul... e ca marea nu e linistit....spor sa ai azi.  

miki asa si asa face seara la wc , a facut si pe ea si s-a dezbracat, s-a dus sa-si ia haine, s-a imbracat cu ele pe dos, dar si-a pus chiloti colanti si sosete si culmea si-a asortat sosetele la bluza de 2 oro deci nu e o intamplare..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...