Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati de martie-aprilie 2011 (56)


Recommended Posts

hello fetele!!!

 

de data asta am disparut pt ca am fost plecati la munte [:)] , nu am vrut sa va spun dinainte tocmai din motivele discutate si cu FB-ul

Am fost in Predeal 4 zile. Ne-am dat cu saniuta, am pus amanadoi copii pe schiuri, cristi a tinut minte ce a invatat anul trecut si isi tine f bine echilibrul dar inca nu a invatat sa ocoleasca obstacole [:)] [:)] ..ramane pt la anul. Ma tot gandesc pt la anul sa-i incriu intr-o tabara de schi. Cata a vrut si ea si a fost f incantata. Nu mai avea rabdare sa-i punem mai repede schiurile in picioare. Imi pare rau ca nu am mai avut timp si de patinuar, dar putem merge si in Buc. Tot Cata ma bate la cap sa o pun pe patine. In primavara vreau sa-i iau si role.

Sotul s-a dat cu placa, iar eu am alergat de colo colo. Am vrut sa stam mai mult dar nu am gasit cazare mai mult timp.

 

roxy, sa sti ca la noi in Buc e muult mai multa zapada decat la munte, deci o inteleg pe Cami ce spune cu sofatul. Credeam ca s-a mai topit, dar nu, muntii de zapada sunt la fel de mari.

La munte era asa cald si frumos, aici e intunecat, ceata, frig...brr

 

fug la treaba ca am o gramada de spalat, aseara am ajuns acasa.

 

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salut, am scris de dimineata un mesaj dar l am pierdut.

Ce ma enervează ca daca vrei sa te autentifici te trimite pe nu stiu ce pagina din care nu mai stiu sa ajung pe forum.

Madutza bine ca nu ai scris de plecare. Prea ne expunem viatza si adevarul e ca daca pe fb într un grup privat nu pot citi decat membrii, aici ne citeste oricine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut! 

nu dati cu pietre am fost la munte, Maria a schiat Andra nu are rabdare nici cu sania... ne-am plimbat

Miki, bine ca ati trecut cu bine

Mari pupici

Yvy, ce tare ai fost cu diversificarea cu cioco...

Cami, nici mie nu-mi place iarna pe carosabil...

 Somleac, n-am intrat nic pe fb , n-am avut internet ,  era de toata jena...eu deschid fb cu calc si ramane asa..

.Roxy, mie mi se pare ca doarme mai bine singura in camera, al meu mai sforaie si cand sforaie o trezeste, de culcat o ducem la ea in pat si stam cu ea pana adoarme , daca vb lui miki, n-adormim noi inainte..

asa am facut si cu Maria, noi ne mai uitam la un film seara, nu o deranjam.. oricum fiecare cu optiunea lui... 

mada, ce sportiva e cata...

va pup si va urez noapte buna

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si Ilinca bauna ca vrea pe patine dar eu nu m am obosit sa o pun. Si ar trebui sa o las in seama fratilor ca eu nu stiu sa patinez.

Cat despre tabără de ani mi se par prea mici. Cel mai bine, dupa mine e sa meargă în prima tabara vara cu putine haine si ziua lunga. E foarte important ca prima tabara sa fie reusita, altfel s ar putea sa nu mai vrea multi ani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!!

Va ofer cafea, ceai, suc de fructe!!

Somelac La Multi Ani pentru Alex!!Sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii!!Scuze pentru intarzierea urarilor.

Noi ne stresam cu stransul, pusul in cutii, caratul:)) Pana Duminica trebuie sa fim gata cu toate sa putem ramane cu totii la casa cea noua. In plus Ruxi a schimbat scoala si este stresata... Cica e cel mai greu sa fii nou in clasa:))

Va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cris. sfat : scrie pe cutii ce ai inauntru, pune-le pe camere...poate te ajuta un scotch de o anumita cu;loare pt fiecare camera

poate sa-ti faci un bagaj de cateva zile ca de concediu ca sa nu ai nevoie de ce e in cutii cateva zile. daca ai mobila ia rufele pe umeras si pune-le direct in dulap

somleac sa-ti traiasca baiatul!scuze de intarziere

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...